Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van annyi nem független...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van annyi nem független pasinak szeretöje? Meg miért van az hogy a pasik egy idö után változatoságot keresnek?

Figyelt kérdés
2008. okt. 13. 16:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%
konkrétan neki nem felesége volt, és gyerekei se voltak...élettársa volt, és mivel a munkája olyan volt, hogy könnyen tudodd emögé bújni, így csak pár hónappal derült ki az igazság...profi hazudozó volt!
2008. okt. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%

mivel pont annyi nem független pasi van, mint nem független nő, ezért értelemszerűen minden szeretőt tartó férfira jut egy szeretőt tartó nő is, vagy egy olyan nő, aki tisztában van a helyzetével.

Hidd el, mind2 nem pont ugyanolyan.

2008. okt. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
27%

Hehe, ha nem érdekel a válaszom, akkor ne válaszoltál volna, teee szarkurva. Nem vagy így hiteles :D


A pasik nem gyengék. Vannak pasik, akik gyengék, és mindenki azt kapja, amire vágyik. Ha az ember szenvedni akar, és sajnáltatni magát, akkor kap egy pasit, aki megadja ezt neki, akár úgy, hogy veri, akár úgy, hogy megalázza (akárhogy is vesszük, a szeretői státusz megalázás a szeretőnek és a feleségnek is). Valószínűleg ezért nem találkoztál még soha erős férfival. Szar vagy, nyugodj bele.

2008. okt. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Szia te utolsó választ iró!irtam neked emil ,olvasd el hasonló a véleményem mint neked!Te nö vagy vagy pasi?
2008. okt. 14. 14:58
 15/18 anonim ***** válasza:
80%

Hűha!!!!

Na szóval. Én is szerető voltam egy darabig! Aztán megtalált a feleség, hogy mit képzelek magamról.Hát hogy is mondjam.

Rendes családban nőttem fel, nem voltam soha magamutogató picsa. Nem voltam soha hej de szép, és csinos sem.

Ellenben a feleség 3 gyermekes, fiatalos, csinos szőke bombanő.

Kérdem én???? Ha olyan szuper volt a házasságuk, akkor hogy hogy a férj (azóta elváltak, nem miattam!!!!!) engem választott? Csak kérdezem!! Nem kell felháborodni.

Én a pasit visszaküldtem a családjához, a gyerekeihez. De miért nekem kellett volna helyrehozni a házasságukat???

A férj, aki mára már az én párom lett, azt mondta, hogy azt hitte boldog a csinos feleségével, és a 3 gyermekével.

De a velem eltöltött idő alatt jött rá, hogy színjáték volt a házassága a feleségével. A felesége csalta, és nem adott neki elég szeretetet.

Akkor most mi van????? Ki a hibás????

A feleségével órák hosszat beszéltünk telefonon. Normálisdan, hozzáteszem. Elmondta, hogy már nem szereti a férjét, de hogy valakinek el kéne tartani. Meg hogy hol fog magának találni pasit 3 gyerekkel??

Na, akkor most mire ment ki a játék.

Nem kell ám mindent elhinni a megcsalt feleségnek sem. Kilátástalannak érzi az életét három gyerekkel, ami érthető. De mit gondolt??? Ott marad a férje vele élete végéig, ha nincs meg köztük az alapvető emberi tisztelet sem??????

Ha engem a párom megcsalna, elküldeném. Legyen boldog!!!!

Most várjuk első közös babánkat. És boldogok vagyunk 2 éve együtt.

Tudom, hogy sokan nem értenek majd egyet velem, de 1000 féle sors van, és minden nézőpont kérdése.

Ez az én nézőpontom.


Üdv: egy volt szerető

2008. okt. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Szia te utolsó választ iró.!De a pasiknak sem kell elhinni mindent!Amugymeg addig lesz csak veled amig megnem un!Megcsalta a flesége?Lehet igaz lehet nem,ha igaz akkor nem véletlen lehetet!Mert a férje férement talán azért ,meg nem foglalkozott vele!Én még mindig a nöknek hiszek a pasik szemetek!Ha megunn téged is lefog cserélni tuti!Higy nekem!Tudod most mást mondasz,vagy érzel!
2008. okt. 14. 16:16
 17/18 anonim ***** válasza:
93%

Ha azon aggódnék, hogy mikor csal meg, nem tudnám vele élvezni az eltöltött időt. Ha menni akar, úgyis menni fog. Addig is együtt élünk, együtt vagyunk. Hazugságon még nem kaptam. Adok esélyt neki, hisz a párom. A múltja az csak rá tartozik. Nap mint nap bizonyít nekem. Nem hiszem hogy ennél több kellenne. És nem hiszem, hogy eljátszaná a bizalmamat, mert akkor tudja, hogy mi vár rá. Mi az elején lefektettük a játékszabályokat. Nincs hazugság, titok. Ha valaki más kell neki, mondja meg, elengedem. Legyen boldog. De a hazugságot nem tűröm, még akkor sem, ha az az én érdekemben történik. Ha megcsal, egészségére. Mehet...a gyereket láthatja.

Én az a nő vagyok, aki mindent megtesz a párjáért. Szó szerint mindent, de nagyon okosan csinálom. Nem kell azt tudnia, hogy bármit megtennék érte. Mert elbízza magát. Tudja, hogy mit veszít. És remélem ez így is marad. Neki sok esélye nincs már az életben, szerintem boldog velem. És igyekszem ezt az állapotot fenntartani.

Lehet, hogy vannak nagyon szemét pasik, de láttam én már karón varjút! A nők rafkósabbak. Okosabban csinálják az ügyes-bajos dolgaikat.

A pasik mindig lebuknak.....

Én is sokat csalódtam a volt barátaimban, de túl vagyok rajtuk.

Senki nem lehet biztos a jövőjében. Lehet ő lesz a megcsalt, vagy a szerető.

Változnak a dolgok. De a mának kell élni.

Alapjába véve én is a nőknek hiszek, hisz nő vagyok.

De ha megcsalna a párom, akkor az nem kizárólag az ő hibája lenne. Viszont ha én csalnám meg, akkor csak őt hibáztatnám, hogy miatta történt. (mert nem foglalkozott velem, stb.)

Nézőpont......

Én úgy gondolom, hogy a pasit el kell engedni, ha ő már nem minket akar. De elnézni neki, hogy megcsalt???!!! Nem nézném el....sőt!

Még a gyerek miatt sem. De bárki bármit gondol, ha megcsalna a párom, biztos nem nevezném őt kedvesnek. Biztos szemét, gerinctelen ember lenne a szememben.

Hát ennyi!

2008. okt. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
90%
Kedves kérdező, te olyan hülye vagy, hogy az már fáj. ALapból elítéled a szeretőket, holott fogalmad sincs miért azok. Azért nem minden helyzet ugyanaz... megnéznléek téged egy szerelmi háromszögben... pff..
2010. febr. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!