Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van annyi nem független...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van annyi nem független pasinak szeretöje? Meg miért van az hogy a pasik egy idö után változatoságot keresnek?

Figyelt kérdés
2008. okt. 13. 16:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Én is szerető vagyok. Az én pasim a feleségével nem élt kielégítő szexuális életet és amúgy is rengeteget veszekedtek... velem nyugi van és még szexelhet is =)
2008. okt. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
az első válaszadónak üzenem hogy büszke lehetsz magadra
2008. okt. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%

Mert a legtöbb pasi gyenge és túl kényelmes ahhoz, hogy odaálljon a felesége elé és azt mondja, hogy úgy érzi nem működik a kapcsolatuk, keressenek valami megoldást. Sokkal egyszerűbb és kényelmesebb nekik ha otthon minden marad a régiben, ehhez egy gyufaszálat sem kell keresztbe tenniük és közben együtt vannak valakivel, akitől csupa jót kapnak (mert egy szerető könnyen ad csupa jót, nem neki kell a pasi gatyáját mosni meg a hazugságait, hülyeségeit elviselni) Félreértés ne essék, nem vagyok megcsalt feleség (szerető voltam sok éven át, de nem kellett volna).

Sztem ezek a pasik túl gyávák őszintének lenni és túl gyengék ahhoz, hogy megpróbálják megoladni az otthoni gondokat. Ja és túl szemetek is, mert egy fiatal szerető nyilván jobban néz ki, csinosabb, feszesebb mint a feleség, aki esetleg azért nem olyan "feszes", mert szült a pasinak 1-2 gyereket.

2008. okt. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

Mert érzelmileg vagy szexuálisan nem kapnak meg valamit a párjuktól,és ezt máshol keresik. Ha valaki azért csalja meg a párját,mert beleszeret valaki másba, akkor arra azt mondom,hogy oké, de akkor vállalja is fel a szeretőjét és váljon el a házastársától.Ez így korrekt,sőt így helyes, éljen azzal az illető,akivel boldog és ne maradjon csak azért a férjével /feleségével,mert például gyerekük van.Ez a gyereknek sem tenne jót és a megcsalt félnek sem,aki állandóan be lenne csapva.Hát még annak,aki másba szerelmes,nem abba,akivel az életét éli. De ha valaki csak a szex miatt csalja meg a párját,arra nincs mentség szerintem.Ha két ember között egyszer jól működött a szex (és ha már összeházasodtak,akkor valószínüleg jól működött) ,akkor egy kis erőfeszítéssel jól működhet ez örökre. Csak szeretet és tisztelet kell hozzá és persze mindkét fél közreműködése,hajlandósága.Én nő létemre úgy érzem,mindent megtennék ,hogy a párom sose szenvedjen hiányt semmiben szexuálisan, hogy ne adjak okot,vagy lehetőséget neki a megcsalásra,meg persze magam miatt is, hisz nekem akkor jó,ha a páromnak is jó.

Aki meg a változatosság miatt lép félre...Hát undorítónak tartom, de sajnos azt hiszem a legtöbb férfi életében legalább egyszer megcsalja a párját, csak azért, mert kell a változatosság,még akkor is,ha otthon minden rendben van.

2008. okt. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%

Első válaszadó vagyok. Én szeretem őt és szeretném ha elválna és teljesen az enyém lehetne =) De igaza volt itt valakinek, túl gyáva egy ien férfi, és inkább marad egy ien kényelmes helyzetben, minthogy oda álljon a felesége elé és megmondja mi a gondja vele. Nem tartom jó dolognak az ilyen kapcsolatokat, de ez ember néha beleesik... és nehéz kimászni ebből.


van itt erről egy cikk:

[link]

2008. okt. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
Nem szabad senkit elítélni azért, amiért ő is szerető. Sosem tudhatod te mikor kerülhetsz ilyen helyzetbe. Én sem tudtam volna elképzelni...Először nem is tudtam ,hogy az vagyok, mert nekem is hazudott, és otthon is...de amikor kiderült, már annyira szerettem és ő is, hogy nem hagytuk abba...És bár vége lett, de otthon is vége lett, így tudom, hogy szeretett...Aztán belekeveredtem még egybe...és hozzáteszem...ha nem én lettem volna a szerető, a pasi úgyis talál egy másikat, ez sosem a nőn múlik...mindig a nőt, a szeretőt hibáztatják, pedig általában nem ők a csábítók....és ha már muszáj választani, akkor inkább szerető vagyok, mintsem a megcsalt fél! Sajnos azt veszem észre, hogy egyre több a hűtlenség, és az, hogy a ffiak nem merik kimondani, amit ki kellene!!! És még ők könyebb helyzetben is vannak, hisz 30 fölött is könnyen találnak fiatal nőket, mi meg 30 fölött már ritkán kellünk a pasinak, és mi szeretnénk megállapodni...nem tudom, hogy érdemes e, és remélem, hogy valahol létezik még olyan kultúra, ahol ezt tiszteletben tartják!! Mert elegem van belőle, hogy csak ilyen ffiakat látok!
2008. okt. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
37%

A legtöbb pasi gyenge? :D

Anyád a gyenge, teeee, szarkurva, szerető voltál, egy életre bűnös maradsz...

2008. okt. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%

Hűű, a kultúra csak úgy sugárzik belőled. Nem vagyok egy életre bűnös! Igenis azok vagytok, féltek kilépni egy kapcsolatból, nem meritek kimondani, hogy vége, ez így nem jó, csak arra vagytok képesek, hogy félredugjatok. Tisztelet a kivételnek! Dühöngj csak, ez az igazság!!

A többi nagyon értelmes kommentárod nem érdekel!

2008. okt. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hát én inkább magamban tartom ,de nekem is megvan a véleményem az olyan nökröl akik nem független pasikal vannak együtt!Ja és ne hazudja senki azt ,hogy nem tudta,mert ha valakinek felesége meg gyerekei vannak akkor nyilván való kevesebbet kell hogy talizon a K jával!Amugy csak az nem értem hogy LEHET EGY OLYAN PASIVAL LEFEKÜDNI AKIT OTTHOL VÁRJA A NEJE MEG A GYEREKE(I)!?Nagyon undoritó!
2008. okt. 13. 19:30
 10/18 anonim ***** válasza:
74%
Hát akkor te ne csináld édes szívem. Jogod van dönteni mit teszel, de ítélkezni csak Egy Valaki ítélkezhet fölöttünk. Úgyhogy ha megkérhetlek, ezt hagyd meg Neki....
2008. okt. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!