Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 14 vagyok a barátom 18. Na a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 vagyok a barátom 18. Na a lényeg: ha együtt vagyunk kettesben akkor egy idő után a lábam között kezd el simogatni. Engedjem vagy egyfolytában szajkózzam, hogy még ne?

Figyelt kérdés
Nem kihasználós típus, nagyon kedves rendes aranyos jo fej és vele mindent meglehet beszélni. Ezt már régebben csinálta. Eleinte hagytam aztán mondtam még ne. De most ujra elkezdte. Mgeint mondtam hogy ne, megkérdezte miért ne én mondam azért ne mert ne.Remélem értitek:) Egyfolytában kérdezgeti miért ne és azt mondja mindig hogy pedig nekem is olyan jo lenne. Mit tegyek? Nem akarom hogy azt hoiggye nem bízom benne, de ennyire még nem akarok sietni.Lécci írjatok ha már képesek voltatok elolvasni! Kösz előre is!
2008. okt. 13. 15:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod, akkor csak nyugodtan mondogasd, hogy NE! Ha nem érti meg akkor is legyél erőszakos!
2008. okt. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
54%
Hát édes lányom, ahogy egy fentebbi válaszadó is megmondta: az, hogy "mert ne" az nem válasz. Mond meg, hogy még nem szeretnéd, satöbbi. A kérdésedre is válaszolva: ezt én mondjam meg? Ahogy érzed. Szexelj vagy ne, csak rajtad áll. De tudd, akard vagy ne akard, és cselekedj aszerint. Nagyon rossz egy dönteni képtelen csaj...
2008. okt. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
42%
kinek es miert jo hogy mindenkit lepontoz? pffff
2008. okt. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
91%
18 éves korában normális igényei vannak a barátodnak..de ezt sejthetted volna, na mindegy nem ez a lényeg:)Azzal, hogy azt mondodod "MÉg NE"-lehet pillanatnyilag megoldod a helyzetet de hosszútávon megmérgezi a kapcsolatotokat..Az lenne a legjobb ha nem akkor beszélnétek meg mikor már ott van, hogy "letiltod" hanem, egy beszélgetés alkalmával..pl. hazafelé úton, vagy utazás közben..teljesen mindegy csak az a lényeg, hogy nyugodtan meg tudjátok beszélni.Kompromisszumra kell jutnotok valahogyan.Mondd el neki, hogy ugyan jól esik amit csinált de a korod miatt korainak érzed(én megértelek mert 16 évesen nehezen vettek rá)és normális, a mai világ ezt meghazuttolja de nem lényeg.Ő is el fogja mondani, hogy neki ez így megy vagy nem, máshogy ezt nem lehet-tessék megbeszélni..sok sikert
2008. okt. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
74%

na bocs, Te komolyan hiszed, hogy kibírja, hogy 20 éves legyél? 6 éve gy kapcsolatban szex nélkül? valami szektás a srác?

És könyörgöm, indokold meg, ha magadnak sem találsz indokot, hogy miért, akkor ne mond, hogy ne. Mond azt, hogy fiatalnak érzed magad hozzá, esetleg még a kapcsolatotokat nem érzed elég jónak. De ha ilyesmi nem áll fönn, miért tiltakozol?

2008. okt. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!