Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 14 vagyok a barátom 18. Na a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 vagyok a barátom 18. Na a lényeg: ha együtt vagyunk kettesben akkor egy idő után a lábam között kezd el simogatni. Engedjem vagy egyfolytában szajkózzam, hogy még ne?

Figyelt kérdés
Nem kihasználós típus, nagyon kedves rendes aranyos jo fej és vele mindent meglehet beszélni. Ezt már régebben csinálta. Eleinte hagytam aztán mondtam még ne. De most ujra elkezdte. Mgeint mondtam hogy ne, megkérdezte miért ne én mondam azért ne mert ne.Remélem értitek:) Egyfolytában kérdezgeti miért ne és azt mondja mindig hogy pedig nekem is olyan jo lenne. Mit tegyek? Nem akarom hogy azt hoiggye nem bízom benne, de ennyire még nem akarok sietni.Lécci írjatok ha már képesek voltatok elolvasni! Kösz előre is!
2008. okt. 13. 15:59
1 2
 1/15 anonim válasza:
97%
Szerintem, ha úgy érzed, hogy még nincs itt az ideje, akkor mondogasd neki, hogy NE. Ha szeret megérti. És ha faggat akkor mondd neki, hogy nem akarod. És beszéljétek meg. Nem kötelező elsietni, főleg ha nem is akarod.
2008. okt. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon egyszerű a dolog, egy férfi számára mert, csak, azért, stb, nem kielégítő válasz. Mondj tényleges indokot. Amúgy meg pettingtől nem lesz semmi bajod. Amikor meg egy 18 éves sráccal kezdtél, gondolhattál volna rá, hogy neki nem lesz már elég a kézen fogva járkálás.
2008. okt. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Mondd meg neki, h. még várni szeretnél vele. Amúgy mióta vagytok együtt?
2008. okt. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem érti, hogy te nem akarod, az az ő baja. De ha nem akarod, akkor semmiképp se engedd... úgy nem élveznéd amúgy sem. Nekem is volt egy hasonló pasim, egy idő után már nagyon baszogatott ezzel, így szakítottunk. De akkor sem tágítottam és nem engedtem. És úgy érzem jól tettem akkor. Szóval ha nem érzed, hogy itt az ideje (bárminek is) akkor ne engedd! Végülis ez a te tested.
2008. okt. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

Teljesen érthető, hogy te nem akarod, és nagyon helyesen teszed. Viszont egy 18 éves majdnem felnőtt srácnak mások az igényei mint neked. Ez a négy év, 20-on felül abszolút nem számít, de most rengeteg. Vagy elfogadod azt, hogy szexuálisan nem passzoltok, és mindig szajkózod a NEM-et, vagy keresel olyat, aki minden téren hozzád illik.

Nem akartalak kioktatni, remélem nem annak tűnt.

2008. okt. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Még csask 1 hónapja. Tudom tudom most jön az hogy kevés még ez az idő. És... magamat sem értem igazából mert jól esik amikor simogat. Csak még annyira nem vagyok hozzászokva hogy... csak simán ezt mondom. Ja és emiatt én nem fogom dobni
2008. okt. 13. 16:17
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előttem szólónak.18 éves pasitól mit vársz?Dolgoznak benne a hormonok.Neki nem elég a puszi és kész többet akar.
2008. okt. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ezt is megbeszéltük. Ezt ő ugy ahogy volt kijelentette hogy nem. Azt mondta majd ha 20 leszek:) ...mi csak azt tudjuk mondani állandóan hogy nem?:S ...
2008. okt. 13. 16:24
 9/15 anonim ***** válasza:
33%
NA alljon meg a verekedes. Jojo hogy a pasi 18 de azert vagyunk emberek hogy uralkodni tudjunk az erzelmeinken. Ha szeret var meg , miatta, es csak azert hogy ne szakitsatok nem kell megengedned neki! En tobb mint egy eve vagyok abaratommal, es kepes volt elfogadni azt h meg nem fekszem le vele, mert varni akarok, pedig 19...minden csak megertes turelemem es szeretet kerdese. hidd el megeri varni, ne siesd el. UDV
2008. okt. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%
**uralkodni tudjunk osztoneinken (bocsi)
2008. okt. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!