Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tegnap szeretkeztem a barátomm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap szeretkeztem a barátommal. A falnak támaszkodtam állva és ő úgy hatolt belém hátulról. Jó volt csak kis idő múlva pisilhatnékom volt. Ez miért van? Minek a jele? Mit kell ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 13. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
ez azt jelenti, hogy eltalálta a g-pontodat. ezt kell folytatni, és akkor előbb-utóbb hüvelyi orgazmusod lesz.
2008. okt. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
84%
Azért volt pisilhetnéked, mert a hímvesszőjével a hüvelyed elülső részét préselte, éppen ott, ahol a hgyhólyag is van, és a hólyagod nem volt már üres. Érezhetsz ilyet kutyapózban is. Szeretkezés előtt nem árt pisilni menni. :)
2008. okt. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az elöttem lévő 2 válaszban van 1 kis hiba..1. nem hüvelyi orgazmusod lesz hanem g-foltos.Ami női ejakulációval jár(hat) erre nem sok nő képes.KB 10/2.

Nem a húgyholyagodat nyomta..hanem a g-pontodat stimulálta.

2008. okt. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell megijedni a vizelési ingertől, engedd csak el nyugodtan, biztos, hogy nem pisi lesz, hanem női spriccelés. Ha kellemetlen, kérd meg, hogy gyengédebben csinálja, próbálja meg csak masszírozni a makkjával lökések helyett.

Izgalmi állapotban nem lehet bepisilni. Ha meg akarsz győződni róla, hogy biztos nem pisi, akkor ne igyál szex előtt és menj el wcre előtte.

2008. okt. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nemtudommmm
2020. dec. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!