Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miert mondja azt a baratnom h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert mondja azt a baratnom h ne, amikor a tangajaba nyulok, s latszik rajta, hogy jo neki?

Figyelt kérdés
O meg szuz. Amikor lassan benyulok simogatva a tangajaba , s amikor mar jo neki h ott simogatom , s latszik rajta az erzes h jo es tetszik neki amit ott vele csinalok , s minel inkabb jobb lesz , akkor mindig bevagja h " ne ! kerlek szepen , nagyon szepen hagyal " de kozbe latszik rajta h elvezi , hisz a fejet is ugy hatra engedi , majd a szemeben is latszik h mennyire nagyon jo neki , megis azt mondja h ne , pedig megkerdeztem tole h jo e neki , s legtobbszor azt mondta h nagyon jo , viszont volt amikor csak jo volt.S amikor latszik mar rajta h nagyon jo, szinte minden erejet beleadja h vegye ki a kezemet.Miert csinalja vajon ezt ha jo neki ?
2008. okt. 7. 18:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

megint sikerült a legértelmesebb választ lepontozni...annyira sokitt a gyökér h az hihetetlen...

egyébként meg jah, azért mertmár 19 éves és szted bennevan a korban, meg te hatsz rá pszihikailag, azmég nemjelenti azt h úgyis lesz ahogyan azt te elképzelted meg gondolod. ő másképp gondolja. nincs még készen rá, más nevelést kapott, vagy egyszerűen csak ő ilyen h 19 évesen még nemgondolja azt h ilyenkor már szabályszerű elveszítenie a szüzességét.

sztem eccerűen csak beszélj vele és ne pszihikailag hassál már rá:D beszéld meg vele h már 2 éve szeretitek egymást éshogy te szeretnél lefeküdni vele. ha beszéltek róla, elképzelhető h másképp fog hozzáállni, de amíg csakígy lassan ráveted magad addig sztem nevárd h eccermajdcsak beadja a derekát. beszéljétek meg, úgy minden sokkal eccerűbb lesz.

a "nyelvújítást" kritizálónak meg üzenem, hogy abban amit ő írt h akkor ezentúl ígyfogunk kommunikálni, az hülyeség mer abban semmi rendszer nemvolt eccerűen csak lehagyta a szavak végét annk meg nincs értelme :D annak meg hogy a 'hogy'-ot egy 'h'-val rövidítjük az sztem előbbutóbb egyértelmű lesz, de az h levágjuk a szavak végét az nem. nemkell behábortodni, ha te nemszeretsz így írni akkor ne írj így, írd ki az összes szót úgy ahogy van. sőt én szoktam az 'egyszer'-t is 'eccer'-nek írni, és a 'nemtudom'-ot meg 'nemtom'-nak. de ettőlmég tudom h hogyankell helyesen írni, és valszeg egy ZH-ban, vagy egy hivatalos levélben nemígy fogok írni...

2008. okt. 8. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a lány már elég idős, ha én férfi lennék nem várnék ennyit egylányra. Igaz az én barátom egy évet várt. De én akkor csak 15 voltam.
2008. okt. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

dekár h nemhagyott ott téged a barátod 1 hét után h ő nem vár rád...pff:S

ez az előttem szólónak szólt

2008. okt. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!