Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miert mondja azt a baratnom h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert mondja azt a baratnom h ne, amikor a tangajaba nyulok, s latszik rajta, hogy jo neki?

Figyelt kérdés
O meg szuz. Amikor lassan benyulok simogatva a tangajaba , s amikor mar jo neki h ott simogatom , s latszik rajta az erzes h jo es tetszik neki amit ott vele csinalok , s minel inkabb jobb lesz , akkor mindig bevagja h " ne ! kerlek szepen , nagyon szepen hagyal " de kozbe latszik rajta h elvezi , hisz a fejet is ugy hatra engedi , majd a szemeben is latszik h mennyire nagyon jo neki , megis azt mondja h ne , pedig megkerdeztem tole h jo e neki , s legtobbszor azt mondta h nagyon jo , viszont volt amikor csak jo volt.S amikor latszik mar rajta h nagyon jo, szinte minden erejet beleadja h vegye ki a kezemet.Miert csinalja vajon ezt ha jo neki ?
2008. okt. 7. 18:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert fél még! Az elsö szex a lányoknál fájdalmas is lehet. Fél még töle, de ha lassan haladtok és kedves leszel vel engedni fogja. Csak ne durvulj. És nem a nadrágjába kell elöször nyúlni. elöször simizd majd csókolgasd a hasát, utána a melleit (ha hadja). Ha nem támadod le rögtön, azt ö értékelni fogja;)! Sok szerencsét. Elöbb-utobb úgyis akarja majd ö is!Hidd el nekem:P
2008. okt. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Szerintem ez lehet neveltetés kérdése is pl. ha a szülei azt nevelték belé hogy a szüzessége a legföbb kincse vagy hogy mennyire fontos az egy lánynak stb... akkor valoszinüleg tudatalatt folyton ez jár a fejében és hiába élvezi, oylan mintha vki folyton azt kiabálná a fejében,h NEM SZABAD vagy ilyesmi.
2008. okt. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem szeretné még elveszíteni a szüzességét.
2008. okt. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
mar jo ideje egyutt vagyunk. eleg idos is hozza h elveszitse a szuzesseget , s en nem azt akartam h letamadjam egybol h most szex kell es pont, hanem szepen lassan tapiztam , csokoltam , a melleinel , es amikor mar lattam h elegge felizgult akor mar oda le is nyulok :) de kozbe kedves vok vele , es pszihologiailag is kicsit befolyasolom h nincs mitol feljen , hisz ha jo akor nincs ertelme h tiltakozzon , s vmenyire sikerult meggyoznom , de nem teljesen , hisz csak egy bizonyos reszig engedte ! a lyukig meg nem sikerult eljutnom. Pedig volt oan alkalom h annyira felizgattam h o tamadott le a csokkal ! :P
2008. okt. 7. 18:36
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
Barátom! lusta vagy normálisan írni? Hogyan lehet így kérdezni? h? Ez mi? Tudom ez a nagy divat, hogy ,illetve h így írtok ti,de ez baromira ciki! T ne olv újs ,me ar tov é mekk hoz é né? Akkor írjunk így! Ha neked így jó, akkor legyen! C!
2008. okt. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
Ha-ha-ha! Ez tényleg ciki! Biztosan ettől érzi vagánynak magát a srác és a hozzá hasonló kölykök! Beszarás!
2008. okt. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
azért mert még vannak normális csajok, akik csak azért mert felizgultak már le is dobják a bugyit. nem meggyőzni kell "pszichológiailag", hogy nincs mitől félnie, mert szerintem ezt nem tudod megítélni. nem tudom mióta vagytok együtt, meg hány éves, mindenkinek maga dolga eldönteni, hogy mikor ért abba a korba h elveszítse, szerintem ezt sem igazán tudod megítélni, jobb ha hagyod, vársz türelmesen, és továbbra is kedves leszel, és mindig megteremted neki a lehetőséget, és majd ha teljesen biztos magában akkor.
2008. okt. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
tobb mint 2 eve jarunk, s 19 eves , en meg.. majdnem 19 .. ;)
2008. okt. 7. 18:56
 9/13 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem is valami pszichológiai probléma lehet a dolog hátterében,ha 19 éves,2 éve jártok, és -a te szavaiddal élve- még nem jutottál el a lyukig.

Azok alapján,amiket írtál,szerintem te jól kezeled a helyzetet,és szép tőled,hogy 2 éve vársz a barátnődre,ez is csak a szerelmedet bizonyítja!

Szerintem a legtöbb,amit most tehetsz,hogy minél többet beszélgetsz vele. Mond el neki,hogy te már nagyon szeretnéd, ha teljesen a tiéd lenne, mert nagyon szereted őt.Kérdezd meg őt,hogy ő miért nem akarja,mitől fél. Mond,hogy segíteni szeretnél,azt akarod,hogy neki a legjobb legyen,de ehhez szükséged van arra, hogy tudd,ő hogy látja a helyzetet,mit szeretne.

Az a helyzet,hogy eléggé hasonló helyzetben voltam, én is 17 évesen kezdtem el járni párommal,és 19 voltam,mire lefeküdtünk, pedig ő jóval idősebb nálam,mégis megvárta,amig "felkészülök". De nekem az volt az okom ,hogy egyszerűen már az fájt,ha bedugta az ujját. Mivel ti ilyet még nem csináltatok, én arra gyanakszom,h a brátnőd valahol tudat alatt úgy érzi,hogy rossz,amit tesztek. Próbáld megértetni vele, hogy nem hogy nem rossz,hanem a legcsodálatosabb dolog ez,ami két szerelmes között történhet.

Sok szerencsét,és kitartás!

2008. okt. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanmár, félénk és egyébként is a legtöbb lány igy van vele az első előtt. Nem tudja, mit várjon, fájni fog e, ha tul korán megengedi, mi van, ha könnyűvérónek nézed, mi van ha elhagyod utána.....ezek sokakn

l előfordulhatnak. Te annyit tudsz tenni, hogy próbálkozol, előbb utóbb rájön, hogy ez nem rossz dolog és csak a szerelmedet akarod felé kimutatni. Esetleg tudsz vele beszélgetni, sokaknál ez is gondot okoz. beszéljétek meg, hogy ha nem is most, de ő mikor szeretné a szexet, vagy hogyan, mit vár el tőled.

2008. okt. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!