Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek egy férfi miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy férfi miért erőszakol meg egy nőt?

Figyelt kérdés
Nem gondol abba bele,hogy egy nőnek ez milyen?

2016. nov. 28. 15:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Csak egy-két példa:



Őskori módszerek napjainkban

Jelenleg is léteznek olyan - néha barbár, néha csak különös - párválasztási rituálék, amelyek az ősi kultúrákig nyúlnak vissza. Erre példa Ruanda, ahol a civilizált társadalmakban megszokott udvarlás helyett mindennapos az erőszakos feleségszerzés. A férfiak úgy szereznek maguknak asszonyt, hogy megerőszakolják a kiszemeltet. Így a szüzességét elvesztett nő nem indul túl jó esélyekkel más férfiaknál, s talán ráfanyalodik a történet főhősére. “Szerencsés helyzetben” a nő teherbe is eshet, így muszáj hozzámennie a “gáláns férfiemberhez”. - - Egy másik bizarr példája a párszerzésnek Bhutánban létezik. Itt az úgynevezett éjjeli vadászatban hisznek. A fiatal férfiak az éj leple alatt belopóznak a kiválasztott hálószobájába, ahol valószínűleg nem csak napfelkeltét néznek. Ez a szimpatikus szokás a rátermettséget bizonyítja, hiszen a család tisztában van ezzel a hagyománnyal, és minden eszközzel próbálja megakadályozni az aktust. Ha a család ügyes és elkapja a besurranót, akkor annak azonnal feleségül kell vennie a nőt, ha viszont “csak” megerőszakolja és teherbe ejti a hölgyet, akkor gond nélkül eltűnhet. A srácok rafkósak: gyakran olajjal kenik be a testüket, hogy könnyebben ki tudjanak csúszni az apa kezei közül. Természetesen a lányt nem kérdezik meg arról, hogy van-e kedve ilyet játszani.


Forrás: [link]

2016. nov. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
58%

Nem gondol bele, ő férfinek és erősnek érzi ettől magát.


Tudom, mert az ex elég sokszor eljátszotta ezt velem. A melóhelyén cseszegették, vagy valami nem úgy sikerült, ahogy eltervezte, akkor egyszerűen lefogott és megdugott. Megtehette, mert nem tudtam védekezni. Az ő frsuztrációja ettől, hogy megdughatott teljesen megszűnt, az meg, hogy véreztem, meg görcsöltem, az én bajom volt. Na, elég gyorsan szakítottam is vele.

2016. nov. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A "primitívebb" állatoknál vagy nem fordulnak elő ilyen deviáns viselkedési formák vagy nem deviáns mert ez az alap csak a "fejlettebbeknél" van ilyesmi. Nem indok az hogy mert az állat mit csinál mert ott az a normális elfogadott viselkedési forma. Az értelmes embernél meg az hogy nem erőszakolunk, aki nem képes így élni az rendellenes degenerált példánynak fog minősülni aminek normális helyzetben nem szabadna érvényesülni. Vagy ez vagy az vagy amaz de minden szart egyszerre olyan "kinek mi" módon egyáltalán nem elfogadható. Nem az erkölcs miatt hanem mert sehol se figyelhető meg az hogy ennyi módon csinálnak egy egyszerű tevékenységet és nem dominál egy adott módszer és a többi egyed nem szorul háttérbe amik nem azt a módszert választják.
2016. nov. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

@13: A cikkből kimaradt a legismertebb tömeges nemi erőszak, amit sikerült annyira finoman tálalni az utókornak, hogy már fel se tűnik, hogy az volt: a szabin nők elrablása. Lényegében a római férfiak elraboltak egy halom nőt, akiket fokozatosan "magukhoz édesgettek" (milyen eufemizáltan sikerül interpretálni az "addig erőszakolták őket, amíg teherbe nem estek és el nem fogadták az új családi állapotukat" helyzetet), majd a nők - persze terhesen - az újdonsült férjeik és apáik (és testvéreik) közé álltak, hogy ne lehetőleg ne pusztuljon ki a család.


A kérdésre válaszolva: a nemi erőszak a másik fél feletti dominancia legteljesebb kifejezése. Nem csak arról szól, hogy egy ember rákényszeríti az akaratát egy másik emberre, de azzal, hogy passzív szerepre fogja, egyben degradálja, alsóbb szintre kényszeríti.

Az a férfi, aki élvezetből, a partnere akarata ellenére kényszerít szexuális aktusra egy nőt (vagy férfit), egyáltalán nem foglalkozik azzal, hogy a másik mit érez.

2016. nov. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!