Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem élvezi ha a csiklóját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem élvezi ha a csiklóját izgatom miért van?

Figyelt kérdés

Akár ha kinyalom a barátnőmet ha csak az ujammal izgatom ha a csiklójánál probálkozom mindig visszafog engem! De miért van ez van olyan aki ezt nem élvezi?

Finom és gyengéd vagyok de nem tetszik neki sehogy miért lehet ez?Am ha máshol máshogy csinálom az nincs ellene!


2008. okt. 5. 21:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

okés köszike megértettem! Ki fogjuk probálni!:)

De am esetleg nincs olyan nő aki nem izgul fel a csiklójára csak a hüvelyére???

2008. okt. 6. 19:27
 12/13 anonim ***** válasza:
hát sztem a legtöbb nő inkább fordítva műxik, hogy hüvelyre nem élvez el, csak csiklóra.én nemtom elképzelni h vkinek a csiklója ennyire érzéketlen legyen, de hátha vanilyen, majd a többiek is válaszolnak vmit:)
2008. okt. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

csak hogy tudd,van ilyen(énis ilyen vagyok):

sokáig énsem bírtam elviselni,ha a csiklómat izgatta,később ujjazással társítva már megszoktam és már élvezem,de elsősorban hüvelyi orgazmusom van!És Csak Ő tudja elérni,én magamnak soha!van amikor szeretek picit magamhoz nyúlni,de hamar elmegy tőle a kedvem,mert közelse nyújt akkora élvezetet,mintha Ő csinálná

2008. okt. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!