Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem élvezi ha a csiklóját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem élvezi ha a csiklóját izgatom miért van?

Figyelt kérdés

Akár ha kinyalom a barátnőmet ha csak az ujammal izgatom ha a csiklójánál probálkozom mindig visszafog engem! De miért van ez van olyan aki ezt nem élvezi?

Finom és gyengéd vagyok de nem tetszik neki sehogy miért lehet ez?Am ha máshol máshogy csinálom az nincs ellene!


2008. okt. 5. 21:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát egyik nő sem egyforma, van olyan,aki nem élvezi,ha a csiklóját izgatják.

Próbáld úgy,hogy ne telibe a csiklóját izgasd, hanem valahol a "közelben"...A csikló nagyon érzékeny ,és pl én sem szeretem, ha közvetlen ott izgatom magam (vagy a párom) ,inkább egy picit fölötte.

És ügyelj arra,hogy midnig nedves legyyen,ne feledd, az nem csak az ujjazásnál/szeretkezésnél fontos.

Ha ezeket kipróbálod,és emellett gyengéd is vagy (bár ezt írtad) és mégsem élvezi barátnőd,akkor izgasd máshol,másképp :) Amíg minden mást élvez,addig nincs semmi baj! Ő egyszerűen ilyen.

2008. okt. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

És az szerintetek baj hogy megkértem hogy masztizon amikor egyedül van! És azt monta hogy ő max 2x3x csinált még ijet meg most h megkértem tegnap este és azt monta nem jó és még sosem élvezte! És hogy nem élvezett el tőlle! Ez baj hogy nem tudja saját magát kielégiteni! De én kitudom! azt mondja velem élvezi meg sokszor eljutattam már a csucsra!

Tehát szerintetek baj hogy nem tudja magát kielégiteni?Sőt még nem is élvezi

2008. okt. 5. 21:25
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igyatok meg egy üveg bort vagy bármit ami alkohol és meglátod a barátnőd teljesen máshogy fog viselkedni,szerintem gátlásos lehet és ezt oldani kell.
2008. okt. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

1. válaszoló vagyok. Szerintem is az lehet a baj,hogy gátlásos,nem meri élvezni a masztit se.Biztos van egy kis bűntudata miatta, azt hiszi,rosszat csinál. Én is ilyen voltam, és akkor kezdtem el igazán élvezni,mikor az első barátommal beindult a szexuális életünk, még csak petting szempontjából.Akkor sikerült levetkőznöm a gátlásaimat .

Ha a barátnőd még fiatal és nem volt (szexuális) kapcsolata,akkor ez teljesen normális.Ha neked sikerül eljuttani a csúcsra,akkor ő is megtanulja majd,hogy hogy tegye ugyanezt magával,nélküled. Idővel magától is fog szerintem masztizni és biztosan élvezni is fogja.De addigis bíztasd és magyarázd el neki,hogy ez nagyon jó dolog és csak pozitív hatásai vannak :)

2008. okt. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ez jó ötlet!gondoltam is az alkoholra (igen fiatal meg én vagyok neki az első is)

Pont ezért az édes anyucika félti is a picike lányát!

De am csak azt nem élvezi álltalában ha a csiklójárol van szó! De tuti hogy a 7végén kicsit iszogatással fogjuk megprobálni!köszönöm a válaszokat

2008. okt. 5. 22:52
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem ez elég fura,hogy megkérted,h.masztizzon!szerintem egyébként biztosan valamit te nem csinálsz jól!mért nem kérdezed meg tőle egyszerűen,hogy hogyan csináld,hol simogasd,milyen intenzitással,stb.Az is lehet,h.túlságosan is gyengéden csinálod,amitől nemfog elmenni.És lehet,hogy rossz hallani,de talán már nem érez irántad testi vonzalmat/szerelmet/vagy bizonytalan az érzéseiben/,ezért görcsöl,vagy filózik közben.szerintem mindenképp beszélgess vele sokat,de ne arról,hogy mért nem tud kielégülni így,hanem arról,h.van-e valami gondja,problémája,jól érzi-e magát a kapcsolatban...és még ezerféle dologról lehetne beszélni,csak általában a pasiknak nem jut eszükbe ilyeneket megbeszélni...sajnos:(
2008. okt. 6. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hááát az elöttem szoló nagyon rosszul gondolja!

Folyamatosan ijenekről beszélgetünk! És nagyon szeretjük egymást nem erről van szó! És ezt már megbeszéltük amiket te mondtál!

2008. okt. 6. 10:43
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

sztem alkohollal nepróbálkozz, mer másnap lehet bűntadata lesz szegény csajnak és akkor meg már teljesen elvan veszve az egész.

azmeg sztem normális h magát nemtudja kielégíteni, nemmindenkinek természetes az, hogy magához nyúl. ha ő is ilyen akkor hiába kéred h csinálja magának, csak nyűg lesz neki, és abszolút nemlesz jó. mindenképp te juttasd el a csúcsra, és necsak egy helyen csináld, kalandozz el mindenfele, az elején sose csináld monotonon mer az egy idő után akár kellemetlen is lehet. nedvesség az elengedehetetlen, mikor már közeljár a csúcshoz akkor lehet bemonotonodni, én pl azt szeretm, h mikormár közelvagyok akkormár nem kalandozgat, hanem azon a helyen csinálja egyre gyorsabban....de nem erősen, mer az elég lelombozó tud lenni.

azhogy gyengéden csinálod abból baj nemlehet, kellemetlen nemlesz, max télleg nembiztos h elmegy. sztem amíg gyakorló fázisban vagytok, fontos h miközben csinálod ő is szóljon közbe h hol jó, hol kevésbé jó, csináld sokféleképpen és kérd meg h mondja h mi jó éppen és holjó, és mindenképp engedje el magát, mertha nemtudja, nemigazán fog összejönni.

2008. okt. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

utosló én is ugyan ezt javasoltam hogy közben beszéljük meg hogy mi a jó meg ijesmi! De még eggyenlőre nem tartunk ott az édes anyukája miatt mivel mostanság elég szemét velünk és nem nagyon tudunk kettesben lenni!Nem engedi el velem sokáig mert félti!

Am azt mire értetted h csinált "monotonon"

Ezt a szót igy nem ismerem:(((

kérlek magyarázd el köszke

2008. okt. 6. 14:55
 10/13 anonim ***** válasza:

azt h monotonon, azt arra értettem, hogy először necsináld monotonon, azaz h ne egyhuzamba ugyanott, ugyanabba a tempóba, hanem kalandozz.

a vlgln én szeretem ha monoton, azaz, mikormér közel vagyok, akkor szeretem, ha nem kalandozik el, hanem azon a helyen marad ahol van, és ott ütyködik, ugyanabban az ütemben, esetleg kicsit begyorsul, de az már nem monoton, ha begyorsul...:D

na remélem érted:)

szal a monoton az aztjelenti, hogy ugyanúgy itt most. ugyanott, ugyanabban az ütemben, nemgyorsul, nemlassúl, hanem csinálja :D

deha rágyorsulsz az se baj, amikor már közelvan:)

2008. okt. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!