Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha a barátnőmön elélvez szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőmön elélvez szex közbe, akkor azt nekem biztosan észre kéne vennem?

Figyelt kérdés
Mert mindig azt mondja hogy ő elélvezett, de én nem látok rajta úgy különbséget, mint egész szex közbe, vagy mikor "elmegy". Elsősorban lányok segítségét várom
2008. okt. 5. 20:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok. Az elélvezésnek nincsenek különösebb külső jelei, max. a mellbimbója keményedhet be a csajnak. Meg beleborzong az egész teste, és szaporább lesz a légzése. Olyankor az arckifejezése nem mosolygós, hanem inkább "szenvedő"(ezt nem tudtam jobban leírni) Azért, ha úgy fekszik, mint egy fadarab egész idő alatt, akkor nem hiszem, hogy elélvezett volna.
2008. okt. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
56%
Egy no miutan elelvez nagyon erzekeny a csikloja,annyira hogy nem birja ha hozza ersz,ebbol rajohetsz hogy tette magat vagy tenyleg elelvezett.
2008. okt. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
67%
Igen, még ez is igaz. (1.válaszoló)
2008. okt. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. amikor elélvezek, végigrándul a testem vagy 30 szor, ívbe feszül a testem, hátrahanyatlik a fejem, és általában kisebb nyögések is elhagyják a torkomat. Ez kb. 30mp-ig tart. Ez mondjuk észrevehető, nem tudom más nőnél hogy van ez, de ahogy olvasom az előttem szólókat, eléggé változatos a női csúcspont. Felmerült benned esetleg hogy nem tud eljutni a csúcspontra? Nem túl jó ha megjátsza hogy jó volt nki, erről beszélgetni kellene, hátha kiderül valami.
2008. okt. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Hát az arckifejezése tényleg elég szenvedős szokott olyankor lenni. De ez a csiklósat nem értem, akkor szólnia kéne ha elment, hogy haggyuk abba, mert fáj?
2008. okt. 5. 21:03
 6/21 A kérdező kommentje:
Ja és szoktunk erről beszélni, de mindig azt mondja hogy neki nagyon jó.
2008. okt. 5. 21:05
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
Az elélvezés után, ha ő azt mondja hogy elélvezett, próbálj a csiklójához nyúlni. Ha nem engedi mert fáj neki akkor bizto elment. Bár hazudhat is hogy fáj neki. (utolsó hozzászóló)
2008. okt. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%
Hááát az orgazmus az nem nagyon jó. :D hanem fenomenális, csúcsszuper. Picit nyalogasd a punciját, attól biztos elmegy ha eddig nem ment el. :)
2008. okt. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Oké köszi, ez jó, legközelebb kipróbálom. de mondjuk azt biztosan meglátom rajta hogy fáj-e neki hogy odanyúlok.
2008. okt. 5. 21:08
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem nagyon szereti a nyalást, inkább a konkrét szexet , de azért persze szoktam neki csinálni azt is előtte :)
2008. okt. 5. 21:09
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!