Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Otthoni sex után a használt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthoni sex után a használt gumival mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 4. 08:18
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
...........Máshol is felkerült ez a kérdés a "napirendi pontba", csak ott az inti nem ezen a szinten leledzik! Tudjátok, ott kultúrált válaszol születtek....de, hát igen...a közönség....Hogy tudjátok, mi is lehetett volna a segítséget nyújtó válasz vagy vélemény, leírok egyet-2t pédaként, hogy okuljatok és fejlődjön a Ti és ennek az oldalnak a sexuális kultúrája ( mert ez nem az az oldal, ahol direkt olyan kérdéseket szokás feltenni, amire igaziból nem is vár a kérdező választ!!!!!): szóval..most már tudom, hogy pld 1. ki lehet mosni majd becsomizva kidobni, mert ugye a kuka nem mindennap jár és a testnedveink egy idő után rothadni kezdenek és elég erőteljes szagot árasztanak...vagy 2. ugyanez a verzió csak szelektív hulladékgyújtős kupachoz tenni az ures muanyagflakonokkal együtt és bedobódni a szelektívgyújtős kukáknál...3. elégetik a kazánba ( márahol ez van és nem okoz gondot ennek a kis guminak az égés szaga)...na..ilyen válaszokra gondoltam,mint tippek..arra viszont gondolni sem merek, hogy ha egy tizenéves, a szexuális szárnyait bontogató gyermekecskétek ilyet vagy ehhez hasonlatos, de számotokra evidens kérdést tesz fel nektek..vagy egy ilyen fórumon....mhhh...
2008. okt. 5. 00:46
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ki az aki kimossa? És mi az, hogy újra fel lehet használni? O.o Sztem rá is van írva a dobozra, hogy az nem lehet! Köss rá csomót, dobd ki. Ennyi
2008. okt. 5. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Aki nem tud magán nevetni azon nevetnek mások. :))
2008. okt. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Ha nevetni akarok nem erre az oldalre jövök. De aki, azért van itt, hogy röhögjön magán és másokon, mert nem tudják a világ összes kérdéseire a választ....hááát...annak csak gratulálok és mutogathatná magát a cirkuszba, hogy evilágra érkezett a mindentudó csodaember...csak sajnálni tudom a gyerekeiteket mert, ha tényleg, az ő kérdésein is röhögőgörcsöt kaptok, akkor....bár, tudom, egy mindent-tudó csodaembernek nem lehet olyan gyermeke, aki mások számára pofonegyszerű dolgot kérdez, hanem tudja rá az összes fellelhető választ, mert így született...csak tudnám, hogy akkor mit kerestek ezen az odlalon...ja, igen...nevettek..
2008. okt. 5. 09:39
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

hajjajj...csak be ne verd az orrod a plafonba...amilyen kezdő stílusú kérdést vetettél fel, olyan nagyképű és "defennhordomazorrom"-hangulatot árasztó reakciókat írtál azoknak az embereknek, akiknek a válasza valóban nem ennek az oldalnak a valódi célját (segítség) voltak hivatottak megőrizni...de...valamelyest meg is értem őket. a "hülye kérdésre hülye válasz"-elvét követték.

de, hogy ne egy csökkent intelligenciájú egyd benyomását keltsem neked, kedves kérdező: az otthon elhasznált gumik általában nemes egyszerűséggel a kukába kerülnek. nem tudom, ezt a "szag-áradatot" honnan vetted, hacsak nem fröcskölt mindenhova a bizonyos anyagból, nem hinném, hogy szagot árasztana egy idő elteltével. én pl szépen összetekerem a gumit, hogy ne szivárogjon belőle semmi, ez a szagokat úgy gondolom, be is zárja. ezután én egy sima papír zsebkendőbe becsomagolom az egészet és kidobom a szemetesbe. ha még ezután is irritál az esetleges szaga, akkor becsomagolhatod egy kis darab alufóliába és akkor végképp szakszerű voltál. vagy ahogy írtad, akár szelektíven is gyűjtheted, ha természetpárti vagy bár az szerintem kissé macerás...meg nem is biztos hogy úgy kezelik, ahogyan azt kell (nálunk pl a szelektíven gyűjtött hulladékot amikor jön a kukásautó-nem tudom milyen céllal vezérelve-egyetlen hatalmas tartályba gyűjti az összes fajta szemetet).

ha találnál még a használt gumióvszernek felelősségteljes, nemes célú felhasználási módját, kérlek írd meg! és máskor szerintem nem feltétlenül kell ilyen élesen reagálni a -habár nem pont építő jellegű- kritikákra.

2008. okt. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
8%
ki lehet dobni, de egy büdös kettő ha fiatal vagy anyád megtalálhatja és van akit ez zavar. úgy hogy csomagold budipapírba és húzd le a wc-n!
2008. okt. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem az lesz a legjobb ha berakod a hütöbe és majd fel használod késöbb donornak!
2008. dec. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
köss rá egy csomót..végy egy papír zsebkendőt tedd a használt gumit a zsepibe majd vidd ki a kukába..ilyen egyszerű..remélem sikerült becses személyednek kielégítő választ adnom xD
2009. jún. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!