Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Otthoni sex után a használt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthoni sex után a használt gumival mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 4. 08:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
kidobni:)becsomagolod és bele a szemetesbe
2008. okt. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Volt egy haverom aki gyűjtötte. de inkább dobd ki.
2008. okt. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Egyelőre nem létezik gumibeváltó, így felesleges gyűjtögetni. Nincs más... ki kell dobni. :D
2008. okt. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
53%

mit gondoltál mit kell vele csinálni? meg kell enni?? vagy mi

DOBD KI!!! ne is probáld ujra felhasználni nagyon veszélyes!!

2008. okt. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem! Azt gondoltam, hogy veled etetem meg.
2008. okt. 4. 10:02
 6/18 anonim ***** válasza:
74%

de kajak, mégis miregondoltál, mitkell vele tenni? minek kérdezel ilyet teúristen. ez kb olyan h a rántotthússal mitkell csinálni? naszerinted? ésmég te oltogatsz másokat, mikor ilyen kérdést teszel fel :D:D

sztem edd meg te...

2008. okt. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
39%
Dugd fel anyádba xD
2008. okt. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
24%

bazz, minek vagytok ilyen bunkók?

feltett egy kérdést, amire nem tudta a választ, ti meg itt oltogatjátok..menjetek a francba

2008. okt. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%
Kedves barátom! A kedves feleségemnek és nekem rengeteg álmatlan éjszakát okozott, mire megtaláltuk a választ erre a fogós és ravasz kérdésre, mi úgy döntöttünk, hogy napjaink nyersanyaghiányosság szűk világában, vétek az ilyen értéket eldobni. vidéken élünk, kolbász fogunk bele tölteni, műbélként fogjuk hasznosítani.
2008. okt. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
44%
szerintem gyűjtsd össze, add el egy vállalatnak, akik aztán újrahasznosítják, rágógumit készítenek belőle, amit aztán eladnak az USA-nak...például
2008. okt. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!