Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit szólnak a pasik a plusz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnak a pasik a plusz kilókhoz, amikor már arra kerül a sor, hogy a ruha, ami ápol s eltakar - lekerül?

Figyelt kérdés
Szóval nagyon parázok a szextől! De nem is magától az aktustól, hanem, hogy le kell vetkeznem a párom előtt. Akármennyire is imádom, de világ életemben szégyenlős, prűd voltam. :S És ami a gond, hogy eléggé úszógumis vagyok, és a fenekem se kicsi. Szóval nem csak egy pici plusz cm-ről van szó, de nem is hatalmas hájakról. De látszódik rendesen. áááá, nem tudom mi legyen...
2008. okt. 3. 22:12
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Huh, irtó aranyosak vagytok és nagyon jókat mondtok! Köszönöm és mindenkinek jár a pont érte. Még mindig zavar kicsit ez a nagy pocakom(simán meg tudom fogni a hurkát rajta) de remélem nem lesz annyira kínos majd abban a pillanatban.
2008. okt. 5. 09:59
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha a nagy pocakod zavar, feküdj a hátadra (vagy a hasadra).

Az első esetben erősen megszelídül - a másodikban meg ugye nem lehet megtalálni :-)

A pocakot az emeli ki, ha előrehajolsz vagy összegörnyedsz. Ezeket kerüld, ha ővele vagy... kivéve, ha a melled van közel őhozzá, mert akkor nem nagyon fog másra figyelni. Majd meglátod :-)

2008. okt. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!