Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit szólnak a pasik a plusz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnak a pasik a plusz kilókhoz, amikor már arra kerül a sor, hogy a ruha, ami ápol s eltakar - lekerül?

Figyelt kérdés
Szóval nagyon parázok a szextől! De nem is magától az aktustól, hanem, hogy le kell vetkeznem a párom előtt. Akármennyire is imádom, de világ életemben szégyenlős, prűd voltam. :S És ami a gond, hogy eléggé úszógumis vagyok, és a fenekem se kicsi. Szóval nem csak egy pici plusz cm-ről van szó, de nem is hatalmas hájakról. De látszódik rendesen. áááá, nem tudom mi legyen...
2008. okt. 3. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Általában mire arra kerül a sor a pasi már eléggé "feltérképezte a terepet" (legalábbis a legtöbbször), és bár általában nem néznek olyan filmeket, mint a Bridget Jones naplója, de azért tisztában vannak a női praktikákkal!

Annak aki megszereti a lelkedet, az nem hátrál meg a testedtől se!

2008. okt. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Együtt vagytok szóval így szeret ahogy vagy!Ne félj ruha nélkül is tetszel neki majd!Csak bátran!
2008. okt. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik férfi nem tudja felbecsülni, hogy egy vékony ruha alatt milyen a nő, az menjen el nudlit kapálni.


Amúgy nagyon sokan imádják, ha van mit megfogni egy nőn. Gondolom, már tapasztaltad is, vagy hamarosan tapasztalni fogod... annyit tanácsolok, hogy csak amiatt ne ellenkezz, mert ettől félsz. Ha már a ruhát szeretné lehúzni rólad, akkor nagyjából sejti, hogy mi lehet alatta - és tetszeni fog neki, elhiheted.


Ha pedig nagyon szégyellős vagy, először ajánlom, hogy legyen félhomály: az nagyon megszépít.

Esetleg egy takaró - de az úgyis lecsúszik hamarosan :-)

2008. okt. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
En is csak azt mondom hogy ha veled van a pasi nem szamit neki hogy nezel ki ... en sem vagyok egy szall vekony ... de kover se ... mondjuk hogy ki vannak alakulva a formaim es sooot .. a fiuk inkabb azt szeretik ( 80% ) hogy legyen mire tegye a kezet ... ha szereted ne felj ettol ... ugy fog elfogadni ahogy vagy ...
2008. okt. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a sok hasznos választ! Aranyosak vagytok. :) de tudom, azért elég lehangoló lehet meglátni a kis párnácskákat... pedig csak ez tart vissza a szextől... a homálynál való szeretkezésen én is gondolkoztam, ahogyan a takaró alatti dolgokon is, csak nem tudom, hogy lehet ezt felvetni neki és mennyire tolerálná..
2008. okt. 3. 22:56
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért azokat a párnácskákat inkább te látod mint ő. Azt meg hogy homályban szeretkezés minek felvetni... elég az ha besőtétítesz és úgy nyomulsz rá... minek előre közölni...

Egyébként biztos vagyok benne hogy tetszeni fogsz neki... különben nem lenne veled. Lényeg hogy úgy szeret ahogy vagy :)

Hajrá, jó együttlétet

2008. okt. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Tuti, hogy tetszeni fogsz neki meztelenül is, ez biztos!

Szóval ne izgulj ezen. Szerintem alig várja, hogy meglásson ruha nélkül. :)

2008. okt. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj... :) Jajj annyira együtt tudok érezni veled. De hidd el, amit már itt előttem sokan leírtak neked, az igaz: hogy a pasid attól hogy ruhában látott, attól látja, hogy nem vagy nádszálkisasszony. Arról nem is beszélve, ha hozzád bújik, átölel, elengedhetetlen, hogy ne vegye észre. És ha eddig nem szakított, akkor így szeret!!! De egy jó tanács: Tudod mi fogja eltántorítani tőled??? Ha szégyenlősködsz előtte! Mi amikor lefeküdtünk 1-2-3.-jára, takargattam magam, és egyszerűen elment a szextől a kedve, és haragudott rám. (pedig én sem vagyok kövér, van egy kis pocim, ennyi, de én azt is nagyon szégyelltem) És bár még mindig szégyenlős vagyok, ő azt hiszi, hogy már nem. Megtanultam, hogy akkor szeret a legjobban, ha mutogatom magam neki, ha van felesleg, ha nincs. MERT ÍGY SZERETNEK MINKET, AHOGY VAGYUNK!!!
2008. okt. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Annyit még, hogy a kövér (és persze a molett) lányoknak a hasát is élvezet simogatni!

Tehát, ha a fiúd is ezt teszi majd, akkor valószínűleg nem csúfolódni akar, hanem ő is élvezi :-)

2008. okt. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előttem szólónak mi így szeretünk titeket ahogy vagytok nektek csak annyit kéne tenni hogy egyszer az életbe el is hiszitek ezt nekünk!:D
2008. okt. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!