Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem szeretem a melleimet, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem a melleimet, és emiatt nem merek lefeküdni a barátommal, mert félek, hogy nem fog rám felizgulni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem az a baj, hogy kicsik... egyszerűen csúnyák. :(

Itt olvastam egy válaszban, hogy egy pasi nem tudott felizgulni ilyen mellű láynra, és ez még jobban elszomorított...


2008. okt. 3. 21:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte én is szégyenlős voltam, de ahogy mélyült a kapcsolat úgy nyítlam.Kezdetben csak lejjebb húzta a fölsőm-aztán melltartóban voltam-majd levette azt is, szinte észre sem vettem.Ezek után halálra dícsért és megtiszteltetésnek veszi, hogy az "övéi".Ha oda akarod adni magad valakinek nem lehetsz szégyenlős, mert akkor az nem az igazi.El sem tudom képzelni milyen lehet egy együttlét, ha a lány melltartóban van(tisztlet a kivételnek) és nem érzi a férfi forró testét..szóval le a gátlásaiddal-nem kell azonnal! Szabj határokat ha úgy könnyebb és haladjatok akkor lassabban, mert ha le akarsz feküdni vele le kell küzdened az ilyen jellegű félelmeidet.Sok szerencsét
2008. okt. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Még valami..ha szeret akkor te leszel neki a legszebb lány a világon-melltől függetlenül.
2008. okt. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
A barátod nem attól izgul fel, hogy milyenenek a melleid. Mire oda értek, hogy vetköztök, már épp eléggé fel lesz izgulva...
2008. okt. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az hogy csúnya a melled? Én lány vagyok, én nem tudom mondjuk megállapítani, hogy csúnya-e vagy nem, én csak azt tudom, hogy nagyon sokmindennel elégedetlenek vagyunk, mi csajok a testünkkel kapcsolatban, de ezt inkább hagyjuk a pasijainkra, hogy ők döntsék el! Te ne ítélkezz csak magad felett. Lehet, hogy amit meg ő utál magában a legjobban, számodra az a szexepilje! Ez ilyen egyszerű. Ne hagyd, hogy egy kapcsolat, ami akár végérvényes, akár nem, rámenjen arra, hogy te megítélted helyette is, hogy neked milyenek a melleid!
2008. okt. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
hagyd magadon a meltartod jo tipp
2009. nov. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hogyne: hagyd magadon.

Majd ő leveszi, csak ne ellenkezz.

2009. nov. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!