Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem szeretem a melleimet, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem a melleimet, és emiatt nem merek lefeküdni a barátommal, mert félek, hogy nem fog rám felizgulni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem az a baj, hogy kicsik... egyszerűen csúnyák. :(

Itt olvastam egy válaszban, hogy egy pasi nem tudott felizgulni ilyen mellű láynra, és ez még jobban elszomorított...


2008. okt. 3. 21:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szomorkodsz egész életedben, vagy odaadod magad a pasidnak és rájössz, hogy nincs igazad?

Amúgy hh még nem látta a melleidet? petting nem volt még?

2008. okt. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem volt még semmi, nem régóta vagyunk együtt viszont én szerelmes vagyok belé és nagyon kívánom...őt is meg az együttlétet is... csak ilyen gátlásokkal nem biztos, hogy tudnám élvezni... pláne akkor ha tényleg nem tudna rám izgulni.. :(
2008. okt. 3. 21:23
 3/16 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a választ :)
2008. okt. 3. 21:23
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
szia! nekem is nagyon csúnyák a melleim, de mégis megmertem mutatni a barátomnak és aztállítja h imádja őket és el is hiszem mert látom rajta, ne félj megmutatni magad annak akit szeretsz
2008. okt. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
83%
Én is ebbe a helyzetben vagyok mint Te! Én melltartót magamon hagyom :(
2008. okt. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
én is így terveztem... :D..:S Csak hát így szerintem nem lenne az igazi...
2008. okt. 3. 21:40
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolat normálisan nem úgy kezdődik, hogy a melleidet mutogatod neki. Amikor sor kerül rá, már annyira fog szeretni téged, hogy biztos szépnek találja majd!


A lényeg az, hogy ne szóld le előre sajátmagad - hagyd neki, hogy eldöntse, tetszel-e?

És, ha ilyen félelmeid vannak, akkor először még ne vedd le a fölsőd. Hagyd neki, hogy ismerkedjen veled, alatta.


Amúgy a Zeffirelli filmben Júlia egy gyönyörű lány. Tényleg. De a filmben 1 mp-re látszik a mellbimbója... atyavilág! Olyan csúnya, hogy az már fogalom.

De attól ő még mindig gyönyörű lány.

2008. okt. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

szia

szerintem ott lesz az alkalom hogy lefeküdjetek egymással akkor a barátod nem a melleidet fogja vizsgálgatni.Nem hiszem hogy olyan nagyon csűnyák lennének. egy női mell szerintem mindig szép. szóval ne kattogj ezen hogy mi lesz ha meglátja. hidd el hogy örülni fog neki hogy egyáltalán láthatja. Vedd természetesen a dolgot és hidd el nem lesz a barátodnak semmi baj a te melleiddel . sok sikert

2008. okt. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az én mellemnél biztos nem rondább... Volt egy pasim. Eleinte ,csak sötétben feküdtem le vele, majd mikor rákérdezett,hogy miért,bevallottam neki. Kiröhögött.Azóta a férjem,és gyermekeim apja. Ha szeretsz valakit,mindent szépnek találsz rajta.
2008. okt. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát az azért túlzás, hogy a férfi szépnek fogja találni azt, ami nem szép - egyszerűen túlteszi magát a dolgon. Minden nőben van valami külső-belső hiba. Egy csúnya mellet még mindig könnyebb elviselni, mint egy hazudozó jellemet.

Biztos a barátodban is van hiba, és te is túlteszed magad rajta.

De lehet, hogy a melled egyáltalán nem olyan csúnya, mint gondolod.

2008. okt. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!