Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátommal eddig ötször...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal eddig ötször feküdtünk le. Elsőre ki is nyalt és eddig minden alkalommal megujjazott. Én nem akarom őt orálisan kielégíteni. Önző vagyok?

Figyelt kérdés
A nyalást is mindig szeretné, de megbeszéltem vele, h nem akarom, mert akkor úgy érezném, h nekem is kötelező őt leszopni amit nem akarok. Ő erre annyit mondott, h "De nekem az is elég, h ha neked jó" De én még mindig úgy érzem, h önző vagyok. Pedig szeretném neki én is csinálni, csak iszonyatosan félek. Gáz vagy önző vagyok? És akkor most mi legyen?
2008. okt. 2. 21:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%
Bakker, mekkora barom vagy. Pont az ilyen fiuk miatt erzik rosszul magukat a kezdo lanyok, mert elhitetitek veluk,hogy ha nem szopnak, akkor mar mekkora gaz. A szex egymas felfedezesevel kezdodik, persze egy amator lany nem fogja rogton a szajaba venni es profin csinalni. Majd egy ido utan, ha szeretne, kiprobalja, ha nem tetszik neki, nem kell erolkodni. Az oralis szexen kivul rengeteg mas lehetoseg van, amitol a szex fantasztikus. Ha nem akarja csinalni, nem kell eroltetni, te pedig utolso hozzaszolo, csak nyomast gyakorolsz a fiatal lanyokra.
2008. okt. 3. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
73%
Egyetértek az előttem írókhoz ne gyötörd magad majd te érzed,h mikor vagy rá kész.De azért legyél tisztában a dolgokkal mert szerintem illik és ezt nem is olvastam a válaszolók között.A pasi nem mondja mert úriember és szeret de azért fantáziál róla,izgatja,h a párjával milyen lehet és hogy csinálja.Mi tagadás igényeljük ezt a fajta kielégítést még ha nem is mondjuk.A hűtlenség szerintem mindig ott kezdődik,h otthon a párunknál nem kapunk meg valamit ill nem teljes a szexuális életünk.Várunk várunk telnek a napok,hetek,és talán az évek is és egyszer csak azon kapjuk magunkat,h egy másik csaj elégít ki orálisan.Persze egyből jön a bűntudat(normális esetben),őszinteség és talán a szakítás,jobb esetben még egy esély.Őszintén kell ez neked?Akard ha úgy érzed és próbálkozz,csináld ne törődj vele hogy megy csak menjen már,így gondolhatja esetleg a pasid is.Hidd el értékelni és bátorítani fog,segít neked elmondja hogy jó neki hogy szereti stb stb.Lehet,h ezen múlik a kapcsolat és elkerülhetsz egy csomó sírást,mérgelődést,csalódást és magányt.Persze ez az én véleményem.Remélem segíthettem.
2008. okt. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
94%
Én is pasi lennék. Imádok nyalni, és persze azt is szeretem, ha engem kényeztetnek orálisan, de nem várom el. Csak olyat szabad a szexben csinálni, ami mindkettőtöknek jó. Ha te nem akarod a párod leszopni, azzal nincs semmi gond. Ha meg ő ki akar téged nyalni, és te élvezed, akkor meg ne legyen ezzel bajod. Hidd el, én mint pasi, nem élvezném a szopást, ha tudom, hogy a csajnak kellemetlen.
2008. okt. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Gáz, hogy önző vagy.

Egy fejlövés és kész.

Neki egy élmény, neked egy fogmosás!

2010. jún. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Pontosan mit szeretnél? Tudod egyáltalán? Hanyatt feküdni, hagyni magad, és ennyi? Mi a bajod a változatos, tabumentes szexel? Ha a pasid ki akar nyalni, és neked jól esik, akkor hagyd, és élvezd. Egyébként mi a bajod a szopással? Lealacsonyító, félsz az ízétől? Ha a párod tiszta, akkor nincs rossz íze. Ha szeretitek egymást, akkor nem lehet egyikőtök számára sem, ha szájjal is kényeztetitek a másikat. Egyébként meg egy párkapcsolatban beszélgetni is. Hihetetlen, hogy az emberek ágyba bújnak, de beszélni nem tudnak egymással. Mondd el neki a félelmeidet, kérdezd meg tőle, hogy Ő mennyire igényli ezt a dolgot! Egyébként az idő úgy is megoldja ezt a problémát, ha a párod ezt szeretné, de Te nem csinálod, szakítani foktok, csak idő kérdése. Ha nem fontos számára, akkor meg enélkül is élvezi az együttlétet.
2016. jún. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!