Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátommal eddig ötször...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal eddig ötször feküdtünk le. Elsőre ki is nyalt és eddig minden alkalommal megujjazott. Én nem akarom őt orálisan kielégíteni. Önző vagyok?

Figyelt kérdés
A nyalást is mindig szeretné, de megbeszéltem vele, h nem akarom, mert akkor úgy érezném, h nekem is kötelező őt leszopni amit nem akarok. Ő erre annyit mondott, h "De nekem az is elég, h ha neked jó" De én még mindig úgy érzem, h önző vagyok. Pedig szeretném neki én is csinálni, csak iszonyatosan félek. Gáz vagy önző vagyok? És akkor most mi legyen?
2008. okt. 2. 21:45
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja és ez miatt nem is nagyon tudom elengedni magam. :S
2008. okt. 2. 21:46
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
Tökéletsen hasonló nálam a szitu. ELeinte kurva rendes volt a pasim, ugyanzeket mondta, h neki elég ha nekem jó és akkor szopom le amikor jónak látam stb. De nekem is volt és van bűntudtaom és mondogatja is néha h dejólenne ha szájba venném... de énis totál félek ettől vagy nem is tudom ezt... őszintén szólva nehéz, mert a kinyalás irtó jó gondolom neked is :) főleg ha már sokadszorra csinálja. És ha szeret, tényleg nem fogja elvárni h leszopd. De gondolom te is szeretnél örömet szerezni neki, úgyhogy szerintem szokj hozzá a gondolathoz h előbb utóbb meg kell tenned :S hidd el, én is parok ettől, de sajna manapság hozzátartozik a norm szexuális élethez...
2008. okt. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
én nem tudom de fiúként úgy vagyok vele hogy egy fiúnak egy kinyalás teljesen más mint egy lánynak egy leszopás ha nem nem de szerintem egy fiú sokkal szivesebben kinyal egy lányt és szerintem nem vagy önző de én például else várom egy lánytól ezt .
2008. okt. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
A normálisabb pasik nem várják el. De ugyanakkor cseppet sem kéne félned ettől. Én is így voltam vele, nem nagyon akartam, és időve szépen lassan lépésről lépésre haladtam mindaddig, amig megszerettem a dolgot. ha az megnyugtat, akkor kb az első szexuális élményem után legalább 3évig senkinek nem csináltam rendszeresen. mikor volt egy féléves kapcsolatom, akkor is kb 3szor, mert nem akartam féltem, nem tetszett, de ettől nem éreztem magam önzőnek.télleg másabb dolog. te fogod érezni h mikor akarod majd, de én is csak most mikor megtaláltam életem párját szerettem meg igazán, és tudom minden feszengés nélkül csinálni. emiatt ne izgulj, csak akkor csináld majd ha biztos vagy benne. de mondom esetleg haladhatsz lépésről lépésre. először csak simogatás, legközelebb egy apró puszi, legközelebb egy kis nyalogatás. nem csak "szopni" lehet szó szerint.
2008. okt. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Ha szeret nyalni, akkor engedd, főleg ha jó neked. Ha te még nem akarod "leszopni", mert félsz, akkor ne tedd! Ahogy írod, türelmes, rendes pasid van, ha neki az is elég, hogy ő örömet okoz. Biztos el fog jönni az az idő is, amikor te is ki fogod elégíteni orálisan. (De ha nem, az sem baj. A szex nem csak erről szól.) Szerintem ezen meg ne agyalj, hogy "önző vagyok - nem vagyok önző" Élvezzétek az együttlétet! Ennyi!!!
2008. okt. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
40%
Miért nem akarod kielégíteni szájjal?
2008. okt. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
41%
Nem tudom mitől félsz. Megharap? Beléd sújt egy villám? Egy kicsit önző vagy, de inkább prűd.
2008. okt. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom ki a kedves utolsó válaszoló, de ne is foglalkozz vele. ettől nem vagy prűd egyáltalán sőt. mindennek eljön a maga ideje, amikor te jónak érzed. nem lehet egy együttlétkor ráerőltetni vkire olyat amit nem akar, és nem élvezi, mert az rányomja a bélyegét. és ha a barátodnak ez nem gond, kifogja várni, míg eljön a megfelelő pillanat.
2008. okt. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
nem lehet elvárni azt, hogy te megtedd a pasinak. Egy kapcsolatban az a lényeg, hogy azt csinálto, amit élveztek és jól esik. Én is féltem attól, hogy majd a pasim elvárja és a kapcsolatunk elején ő megtette nekem, én nem, persze, mondta, minden ok. EGy idő után én megpróbáltam és nekem tetszett, viszont ő azóta sem élvezi annyira mint a rendes szexet. Nekünk tökéletes a szexuális életünk, ő soha nem kéri, hogy csináljam és én néha ugyan csinálom, de ezt is csak előjátékként. A szex ettől még tökéletes. Engem nem izgat az a duma, hogy kölcsönösség, ha nem érzed magad kényelmesen és felszabadultan, akkor az nem jó. Ha szeretek valakit, tiszteletben tartom a korlátait is.
2008. okt. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%
Ne is szeretkezz inkább! Minden csaj kezd ilyen lenni! Nem kapom be! Ne nyaljál ki! Ha ki is nyalsz,akkor sem kapom be! Ne várd el tőlem azt, hogy bekapjam! Ne élvezz a számba,nem nyelem le!Akkor mi legyen? Maradjon csak a puszilgatás meg a behatolós szeretkezés? Ó drága Isten,miért teremtettél ilyen embereket a földre? Igen prűd a hozzáálásod és a hozzád hasonló gondolkodású nőnknek. Miből álljon egy szeretkezés? Pl. ebből? A pasi végigpuszilgatja a tested a homlokodtól a lábujjadig,símogat, a szemedbe néz,füledbe liheg,picit megujjaz,majd belédhatol és kész a szex. Mert ahogy sok csaj negatív hozzáállását olvasom már csak ezek a lehetőségek vannak. Hol vannak az igazi csajok,akik valóban szeretik a tökéletes szeretkezést és annak minden egyes részét? Hát már ezt az örömöt is elveszik tőlünk a nők, hogy orálisan elégítsenek ki? Persze most kapok a fejemre olyanoktól,akik nem értenek egyet velem,de senki válasza és beszólása nem érdekel! Főleg a prűd és megjátszós csajoké és pasiké nem! Mert vannak pasik is,akik megjátszák magukat, hogy ők bizony nem engedik, hogy a kedvesük bekepja és azt sem, hogy a szájába menjen a sperma. Jaj Istenem! Ébredjetek már fel! Szerintem kisanyám jobba ha bele sem fogsz a szexbe vagy ha igen,akkor húzzás gumikesztyűt a kezedre nehogy kukis legyen a tenyered:) Mert még elolvad a kezed! Vagy egy bottal pöckölgesd messziről, hogy még a közelébe sem legyél!
2008. okt. 3. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!