Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi is pontosan a kurva-madonna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi is pontosan a kurva-madonna szindróma? Érdemes egy ilyen pasival hosszútávra tervezni? Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
2008. okt. 2. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nekem kicsit ilyen south parkos dolognak hangzik :D
2008. okt. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ma leírtam a pasimnak, hogy szerintem Madonna-Kurva szindrómában szenved. Az ilyen férfiak ugyanis olyan lányokat választnak maguk mellé társnak, illetve feleségnek, akik (tudatalatt) hasonlítanak az anyjukra, szendék, szűziesek, akiket óvni, védeni kell. A gyerekek anyja lesz, a szex ezért szent. Ezzel szemben általában óriási szexuális étvágyukat egy olyan nővel élik ki, akit nem akarnak és ezáltal nem is tudnának elfogadni soha.


Ezt egy blogban találtam, de értelmes, hivatalos helyen nem találtam semmi hasonlót sem :D

2008. okt. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6%
ezt a blogot én is láttam,mert én is kíváncsi voltam erre a kifejezésre,de ebből sem értek semmit:D
2008. okt. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a lényege, hogy választanak valakit társnak, a gyermekeik anyjának, feleségnek, akivel együtt élnek. Szexelnek vele, mert a szex az szent, főleg a gyereknemzés szempontjából, de az igazi étvágyukat egy másik nővel élik ki ----> aki nem lenne "alkalmas" az általuk elképzelt anyaszerepre, magyarul csalják a feleségük/páruk egy nővel, akit csak a szexért tartanak...
2008. okt. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
jujj akkor az ilyen pasi gáz:(
2008. okt. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szerintem egy egészséges férfi számára - aki olyan családban nőtt fel, hol nem találkozott eléje táruló a lelkét sértően durva felnőtt-gondokkal - természetesen édesapja lesz az egyik példaképe, aki történetesen az édesanyját szereti. (Boldog, és NYUGODT apa lennék ha a fiaim az anyjukhoz hasonló nőt választanának maguknak.) Szóval szerintem nem gáz.

A kérdés inkább az, hogy a párod számára miért probléma mindez. - Vagyis hogy mi a baja az anyáddal? (De szerintem ez sem olyan nagy gond - legalábbis ha megint magamból indulok ki - mert eleinte (ami kb. 3-4 év) az én párom is állandóan duzzogó hadüzeneteket fogalmazott a családom főleg nőtagjainak, melyek szerencsére végül sosem értek célba. Aztán egy idő után valahogy rájött, hogy senki sem akarja a vesztét, ellenkezőleg, szép lassan kialakult benne a kép, hogy bár egy eddig ismeretlen, de valahogy egyre barátságosabb családnak LETT a része.


Ne parázz! Harcolj azért akit szeretsz, de mindig maradj a saját csapatodban. Így az idő, és az egészséges értelem meghozza majd a maga legjobb megoldását.

2009. dec. 25. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ilyenkor ellaposodik a szex, mert a túlzott tisztelet gátat emel a szenvedélynek.
2013. nov. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!