Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit szeretnek a pasik leginkáb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretnek a pasik leginkább látni egy nőből szex vagy előjáték közben?

Figyelt kérdés
Minek a látványa izgat föl a leginkább, milyen testhelyzetben stb.? (Lányok véleménye is érdekelne, csak írja oda, h. csaj az illető.)
2008. szept. 29. 20:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem minden férfi imádja, ha a párja lovagol rajta. Imádják nézni közben a nő testét, a melleit, az arcát. A popsi nálunk is központi szerepet tölt be. A kutyapózt azért kedvelik mert lájták a popsit, a szép hátat, és ahogy a pénisz ki be mozog, szerintem is nagyon izgató látvány.

Jajj és persze, azt is kedvelik, ha látják ahogy a nő orálisan kényeszteti őket...:)

Illetve a párom imád nézni orgazmus közben, ez persze kölcsönös.

Petranova

2008. szept. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Feltetehően sok pasit levesz a lábáról a női fenék látványa kutyapózban, jól kipucsítva, szétnyitva.
2008. szept. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én pl szeretem markolni a párom popsiát vagy simogatni a mellét.De orális szex közbe pl szeretem látni az arcár és azt ahogy csinálja.
2008. szept. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
csaj vagyok. az én barátom imádja a melleimet...meg a fenekemet meg a vádlimat meg a combomat...és nagyon szereti végignézni az orgazmusomat és azt ahogyan nyögök és visítozok:):P
2008. okt. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!