Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit szeretnek a pasik leginkáb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretnek a pasik leginkább látni egy nőből szex vagy előjáték közben?

Figyelt kérdés
Minek a látványa izgat föl a leginkább, milyen testhelyzetben stb.? (Lányok véleménye is érdekelne, csak írja oda, h. csaj az illető.)
2008. szept. 29. 20:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
az én pasim a popsimat szereti látni =)
2008. szept. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Csaj vagyok. A párom leginkább a mellemet szereti nézni/puszilgatni/fogdosni mikor lovagolok rajta.
2008. szept. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kedves Első válaszoló: a popsid gömbölyűségét, vagy belátni szeret inkább?
2008. szept. 29. 20:49
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
lány vagyok. a párom imádja hogy amikor előjátékozom neki, a szemébe nézek néha, és úgy csinálom neki. másrészt ő is popsimániás, imádja hátulról csinálni, sőt szereti ha olyankor hátrafordulok és megint a szemébe nézek, de szeret a popsimhoz elég közel kerülni is és jól megvizslatni. ez ember függő egyébként.
2008. szept. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Csajszi vagyok, a pasim lábimádó, ennélfogva a talpacskáimat :) Mindig föl kell húzzam neki a lábam, akkor aztán totál begerjed :)))
2008. szept. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kedves Kettővel ezelőtti: ha egyszerre akarja látni a segged és az arcod, az olyan... uralmi gesztus a részéről, nem? Nem szeret pl. játékból megalázni vagy ilyesmi?
2008. szept. 29. 21:11
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
első válaszoló vagyok: a popsim gömbölyűségét szereti, igen :D meg jóól megmarkolgatni :D
2008. szept. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Igazából az én pasim nem szeret olyan nagyon különösen semmi, úgy egészben értem őrűl meg :) Nagyon szereti a szép női lábakat (és az enyémet is), de igy, hogy külön szex közben csinálok e valamit amitől jobban begerjedne nincs :) Az összhatást szereti :) Mondjuk ritkábban szoktuk hátulról csinálni (nem popsiba csak kutyapózban) és azt különösen szereti, csak igy ha közben ránézek és felegyenesedek, és úgy tud szorítani teljes mértékben engem, csak ez kicsit kényelmetlen egy idő után igy ritka ez a póz, de azt különösen szereti, hogy teljesen átölelhet és érezheti hogy csak az övé vagyok és simogatja a mellem és a hasim.
2008. szept. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a pasit akivel lefekszel. Jó az ilyet megbeszélni, főleg ha hosszú kapcsolatról van szó, nem csak egyéjszakás kaland.
2008. szept. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Imád belátni a popsimba, tehát kutyapózban, kipucsítva... Én meg piszkosul szégyellem, őt viszont izgatja :)
2008. szept. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!