Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Melyik a legkedveltebb póz a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legkedveltebb póz a férfiak szemszögéből, ha a lány orálisan elégíti ki?

Figyelt kérdés
Úgy értem a lány hogy/hol feküdjön a férfi helyzetéhez képest?
2008. szept. 29. 19:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszadó,

onnan van összehasonlítási alapja, hogy nem az első barátnője vagyok, ahogy nekem sem ő az első barátom. Van, amit nem kell kipróbálni ahhoz, hogy tudjam, nem élvezném. Ha ez prűdéria, akkor prűd vagyok, vállalom! :D A szex nem arról szól, hogy van egy norma (Cosmopolitanben, hasonló helyeken :P), amit minden nőnek teljesítenie kell; hanem a cél az örömszerzés, amibe egyéni stílusok, határok beleférnek - ahogy egyéni fantáziák is. :)

2008. okt. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Szia mostani utolsó!

Megint Én vagyok.Nem azon akadtam ki,h Te nem szereted úgy csinálni,hanem azon,h mi az,hogyha megkérne a végletekig kiakadnál.Az sztem természetes,h mindenkinek más a határ,h meddig megy el,másak a vágyak,az igények!Szíved joga eldönteni,h Neked mi fér bele!!Egyébként itt nem az a lényeg,h előírás ezt megcsinálni,hanem az,h sztem természetes,h meg akarunk nekik mindent adni!Most ne hidd azt,h mi(3asban,kikökötözve,verekedve....vagy vmi morbid és gusztutalan üzemmódban csináljuk),mert szó sincs róla!!Nemsokára megszületik kisbabánk,nyárron lehet már esküvő....:)Csak tudod mi mindig azt nézzük,h mi a jó egymásnak és sosem akadnánk ki ilyeneken!

Ui.:Az,h mással nem élveztetek bizonyos dolgokat az nem jelenti azt,h egymással nem élveznétek!!:)Bocs a prűdért csak hirtelen felindultság volt!!Szijja:)

2008. okt. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Huhh, ez az utolsó válasz nagyon tetszett! :)

Teljesen, a végletekig egyetértek Veled!

2008. okt. 1. 21:43
 14/15 anonim válasza:
Köszi szépen:)
2008. okt. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nálunk 2 póz megy: 1: a Párom ül, én előtte állok, ő szájjal, kézzel váltogatva, ahogy kérem. ". 2: Hanyatt fexem, ( ez nálam a lusta póz ) párom rajtam fexik szögben, szintén szájával, kezével felváltva. És mindig lenyeli. Imádom !! (( A 69 - est nem kedvelem, mert akkor a nyelve a makkomat ingerli, ami nekem TÚL ERŐS érzés.)) Sok jó orgasmust nektek !
2008. okt. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!