Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Melyik a legkedveltebb póz a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legkedveltebb póz a férfiak szemszögéből, ha a lány orálisan elégíti ki?

Figyelt kérdés
Úgy értem a lány hogy/hol feküdjön a férfi helyzetéhez képest?
2008. szept. 29. 19:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a legkedveltebb(férfiaknak) a kalsszikus, férfi áll, lány térdel téma. bár sok nő ezt megalázónak találja.
2008. szept. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Sztem is a pasi áll lány térdel formáció a legkedveltebb a számukra!HA szerelmesek vagytok akkor sztem nem megalázó!
2008. szept. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Én lány vagyok és a kedvesen kifejezetten utálja ha térdelek elötte. Úgy érzi, hogy kihasznál és még nekem sem jó, szóval ő úgy szereti ha oldalról vagyok és simogathat, vagy izgathatja a csiklómat, de szereti a 69es pózt is.
2008. szept. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
*kedvesem, sorry :)
2008. szept. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem ha csaj térdel,(fiu vagyok) inkább hanyat fekszek, és hagyom hogy ő legyen felül, játszon velem, ő irányítson ahogy neki jó.Csak párszor nézzen a szemembe és lássam rajta hogy ő is élvezi.-attól nagyon el tudok szálni! :)
2008. szept. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a hatvankilences a kedvencem, úgy hogy a lányok vannak felül.
2008. szept. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy szeretem, ha hanyatfekszek, de bárhogy jó, ha a csaj jól tudja csinálni és élvezi is. :P Elég kiábrándító lenne, ha fanyalogva elégítene ki. :S
2008. szept. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
Az én barátomnak esze ágában sincs olyat kérni, hogy térdeljek le elé és csináljam úgy, tudja, hogy a végletekig kiakdnék. Azt mondja, ugyanolyan jó, ha ő fekszik, és én föléhajolok, illetve sokszor csináljuk 69ben is, mindketten oldalt fekszünk úgy, hogy egymáshot férjünk.
2008. szept. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem (is) a 69-es póz a leggerjesztöbb, és én nagyon szeretem, ha a lánynak hosszú haja (én fekve) elöre esik a testemre-hasamra,combomra mig rajtam térdel.De jól esik néha rápillantani a kedvesre,ahogy élveztet..és remélem, ö is élvezi..szeretem nézni ilyenkor a szemét!!

Laci

2008. szept. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

"Az Én barátomnak esze ágában sem lenne azt kérni tőlem,mert tudja,h a végletekig kiakadnék" azt üzenném,h ha meg sem mer kérni rá,h kipróbáljátok úgy,akkor honnét tudja eldönteni,h ugyanolyan jó neki így is??

Háááát Én mindenféleképpen szoktam Neki csinálni és mindegyiket szereti vmiért,de sztem a térdelős a kedvence(így fölényben érzi magát)és nincs ebbe semmi rossz!Főleg,h a kényeztetés oda-vissza jár!Én sem maradok ki a jóból úgyhogy szívesen csinálom:)Ja és a ha szerelmesek vagytok ez egyáltalán nem megalázó hanem magától értetődő.Amúgy meg sztem ez nem a prűd nők kérdése szal.....

2008. szept. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!