Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mért van az hogy a pasik csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy a pasik csak mindig a sexre hajtanak? És csak a sexre kellenünk nekik?

Figyelt kérdés
van egy pasi akit nem régota ismerek! De csak a sexe hajt be vallom hogy énis nagyon kivánom öt! De ah lefeküdnék nem tuljo szemmel néznék mert apukám kollegéja! DE nagyon kiánjuk egymást!!Mit tegyek?
2008. szept. 28. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
dugjatok mint a nyulak
2008. szept. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát ha szűz vagy, inkább bírd ki, ne tedd meg szerintem... de ha már nem vagy az és kívánjátok egymást, mért ne? kivéve persze, ha beárulna apukádnál... bár nem hiszem.
2008. szept. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ennek a lánynak meg pont az ellenkező a baja. Ne általánosíts, mert nem igaz.

2008. szept. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
még szüz vok de nagyon kivánom öt
2008. szept. 28. 19:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem igaz, hogy minden pasi csak arra hajt. Igaz, sokan igen, de szerintem kb ugyanennyien nem... Csak körbe kell nézni, és keresni. (Nekem pl még soha sem volt dolgom olyan pasival, aki csak azt akarta volna, úgyhogy nyugi, van remény. ^^)


Apukád kollégéjával pedig szerintem nem a legjobb ötlet, még akkor sem javasolnám, ha nem ez lenne az első, de ebben a helyzetben méginkább ezt mondom. Szerintem jobban járnál, ha keresnél egy korban hozzádillő srácot.

2008. szept. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!