Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A minap ágyazás közben semmive...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A minap ágyazás közben semmivel nem keverhető foltot ((ondót) találtam barátom lepedőjén. Miért tagad a barátom?

Figyelt kérdés

Nem voltunk szexuálisan együtt előtte és nagyon sziven ütött a dolog!

Kérdőre vontam, hogy talán magához nyúlt-e de ő váltig tagad és azt mondja nem tesz ilyet mióta együtt vagyunk!


2008. szept. 28. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
De ha magához nyúlt az miért ilyen tragikus dolog? Miért vontad kérdőre emiatt? Szegény srác úgy érezheti hogy valami bűnt követett el ezzel és ezért tagadja a dolgot. Pedig ebben semmi rossz nincs, az én párom és én is csinálom pedig jó, kielégítő szexuális életünk van. Néha szükség van erre is, amikor csak magaddal foglalkozol, ettől még ugyanúgy szeret téged.
2008. szept. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szegény? Nem tartom annak!

Mondtam neki, hogy nyugodtan mondja meg ha igy van de ő nem....

Nem érted? A lényeg, hogy hazudik!

Miért kell ezt titkolni?

2008. szept. 28. 18:18
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja ha arról van szó hogy titkolja az más. Ezt mondjuk nem értem, talán ő érzi valamiért helytelennek és ezért nem meri neked bevallani. Légy vele megértő, magyarázd el neki hogy nem baj hogy csinálja, téged nem zavar, csak nem szeretnéd hogy eltitkolja. Ne úgy fogd fel hogy át akar téged vágni és azért hazudik hanem azért mert szégyelli magát szerintem.

Az első válaszoló

2008. szept. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Jó lenne ezt gondolni de már máskor is "észrevettem, hogy nem mond igazat....de mindig kimagyrázza magát és ez dühit. Nem az a baj, hogy csinálja hanem, hülyét csinál belőlem!

Ami ott van az ott van hiába tagadja!

2008. szept. 28. 18:43
 5/10 anonim válasza:
100%
xD akk beszélj vele... próbáld meg vele megbeszélni ha nem segit, akk lapátra vele, kinek kell egy hazug majom, nem de?:)
2008. szept. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért az erős hogy emiatt lapátra kell tenni. Lehet valamilyen lelki oka annak hogy nem mer erről beszélni veled. Ha nem tudom sehogyan sem szóra bírni akkor ne feszegesd a dolgot, hagyd meg ezt a saját privát szférájának. Ha csak ebben hazudik és titkolózik akkor nem kell nagyon komolyan venni. Ha egyéb dolgokban sem mond igazat akkor kell már gyanakodni hogy valami nincs rendben
2008. szept. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
huh hát énis utálom az ien pasikat, akik egyszerűen ennyire nem közvetlenek, nyíltak, nem lehet velük bizonyos témákról beszélni... de sajna vannak ilyenek, fogadd el ha szereted, hogy neki ez kínos téma vagy hasonló.
2008. szept. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy csak spontán magömlése volt, pl. egy erotikus álom közben (bár más álom közben is lehetséges)? Ha erről van szó, akkor valószínűleg észre sem vette és, akkor nem csoda, hogy tagadja...
2008. szept. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsó válaszolóval
2008. szept. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, hogy már elsőre MINEK kérdezted meg tőle?

Be kell számolnia, vagy mi van ezzel?

Ha magához nyúlt, az ő dolga. EGYÁLTALÁN ne kérd számon rajta - mert az már ítélet felette, akkor is, ha nem mondod. Hagyd békén ezzel. Férfiakat időnként meglep egy ilyen vágy, hogy most rögtön, de azonnal, és ez pl. változatosságot is jelent - akármilyen jók is vagytok együtt.

A gond csak akkor van, ha már túl sokat teszi - mert akkor te már kevés vagy neki.

2008. szept. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!