Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lefekuldtem egy bulin egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefekuldtem egy bulin egy fiuval es mar tobb mint egy hete kesik a menstuaciom. Nem jartunk semmi de a pasit nem is erdekli h mi tortent, probaltam megbeszelni vele de semmi. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Csinaltam mar 2 testet az egyik negativ a masik meg pozitiv lett.


nagyon felek mert meg nem vagyok 14 se :(


2008. szept. 27. 16:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
54%
Két dolog közül választhatsz. Vagy beveszel minél hamarabb egy antibébi tablettát és az egész szervezeted normális működését felborítod egy időre, vagy nőgyógyász aki még nem biztos hogy meg tudja állapítani hogy terhes vagy e. Attól függ hogy ezt a kérdést az eset után mikor írtad ki. Ha csak pár nappal utánna, akkor még a tesztek is elég megbízhatatlannak bizonyosulnak, előfordul hogy teherbe estél de még nem jelzik. Ha viszont jelezte akkor uzsgyi tablettáért! Nem mondom hogy jó ötlet, de így talán eltudod kerülni hogy a szüleid péppé verjék a srácot, bár azt érdemelné.
2008. szept. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
ez csutortok este volt
2008. szept. 27. 17:25
 13/20 anonim ***** válasza:
83%

A tesztek nem tévednek pozitívat.

Én a helyedben félretenném az aggodalmat, most már úgysem segít, csak ront a helyzeten. Szüleiddel mindenképpen beszéld meg. Tuti, hogy nem fognak lelkesedni érte elsőre, sőt másodszorra sem, de addigra már átrágják, és melléd állnak. Kire számíthatnál, ha nem rájuk?

Aztán irány a nődoki. Minél előbb.

famerilla.

2008. szept. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
78%

Hegyibeszéd: Ismeretlennel nem fekszünk le, pláne ha 14ek se vagyunk és azt se tudjuk, hogy hogyan kell védekezni ...

Amúgy meg: Irány a nődoki legelőször, vele beszélj, utána ha terhes vagy tuti akkor megbeszélj a szüleiddel, tényleg nem fognak lelkesedni, de jobb ha időbe elmondod, mert akkor még elkerülhető a baba.

Mellékes kérdés: Gumival vagy megszakítással védekeztetek? Ha gumi és nem lyukadt ki akkor valószínű nem vagy terhes, csak nem állt be a mensid, de mindenképp menj el nőgyógyászhoz.

Remélem "jó" tanuló pénz volt :S

2008. szept. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
20%
Tartsd meg, és hadd szopjon a pasi egész életében
2008. szept. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
77%
Még nincs 14 éves a kérdező! Gondolod csak a pasival szúrna ki egy életen át?! Neki még a suliban a helye és nem gyereket vállalni.
2008. szept. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
78%

Erre csak én is annyit tudok írni hogy GRATULÁLOK!!!ÉN 15voltam mikor elveszítettem,de tudtam ,hogy hogyan kell védekezni.most 18vok és tudom,ha ugy érzem hogy baj van,akkor el kell mennie a dokihoz vagy felíratni a 72órás tabit,vagy elvetetni minél előbb.vagy tudod mit stresszelj még akkor elvetélsz, vagy rugasd magad hasba,ha arra sem vagy képes ,hogy egy szakembert felkeress!aztán meg szedj fog.gátlót,ha nem kaarsz tobb abortuszt,felelőtlenség miatt!!


Majd azért írd már meg hogy mi lett a nődokinál,ha vetted magadon a fáratságot és elmentél!

2008. szept. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom hányadik hétnél jársz már, mármint azóta a dolog óta, de most is vegyél egy tesztet,és az már a biztos eredményt fogja mutatni.de amúgy..sztem azé ez egy kicsit szégyen :S jó nem szidni akarlak mert a te dolgod, de még csak 14 se vagy :S az is ciki ha valaki 20 évesen lefekszik egy palival egy buliban, pedig nem is ismeri meg semmi....hát legalább reméljük,hogy tanultál belőle
2008. szept. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
50%
szerintem amúgy nem vagy terhes. 1. védekeztetek, 2. a teszt a pozitív eredményben tévedhet, a negatívban meg nem. negatívban legfeljebb csak akkor, ha nem vártad meg a 3 nap elmúlást az akció után, mert csak 3 nap múlva mutatható ki hogy miújság van.de még biztosabb 4 vagy 5 nap múlva, csak akkor meg már késő a tabit szedni...HA teherbe estél, de mondom sztemnem
2008. szept. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Felelőtlen vagy!!! Nyomás a nőgyógyász és kösd fel a gatyát a szüleidnél!! Hamarabb kellett volna gondolkodni, bocsi!:(
2009. júl. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!