Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lefekuldtem egy bulin egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefekuldtem egy bulin egy fiuval es mar tobb mint egy hete kesik a menstuaciom. Nem jartunk semmi de a pasit nem is erdekli h mi tortent, probaltam megbeszelni vele de semmi. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Csinaltam mar 2 testet az egyik negativ a masik meg pozitiv lett.


nagyon felek mert meg nem vagyok 14 se :(


2008. szept. 27. 16:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%

gratulálok

ilyenek a mai fiatalok kiba..ott felelötlenek

pedig én is csak 19 vagyok de átérzem a felellőséget

mikor én voltam 14 még szégyen volt aki már nem volt szüz ma meg már az az "égő" ha 14 év felett még nincs szétkúrva a picsánk

2008. szept. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%
hát lehet h az vagy és mért nem védekeztetek? én 16 éves vok és én is majdnem csináltam már iet deh szerencsére nemet mondtam mielött megtörtént volna ....
2008. szept. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
kosz a kedevessegedet,nem szidasra jottem ide hanem segitseget kerdi
2008. szept. 27. 16:36
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát sajna nem akarlak elkeseríteni de az a helyzet hogy terhes vagy.A legjobb eset ha megmondod a szüleidnek és az abortusz még belefér.Ha nem szólsz a szüleidnek akkor így jártál.Gyűjtheted a zsebpénzedet babakelengyékre...

És ha a szüleid még feljelentést is tesznek tuti börtönbe végzi a csávóka.

2008. szept. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
de vedekezunk
2008. szept. 27. 16:36
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen meg kell róla győződni hogy valóban terhes vagy e? Ha már van egy pozitív teszted és késik egy hete akkor nagy rá az esély hogy valóban az vagy. Véleményem szerint beszéld meg anyukáddal hogy kísérjen el a nőgyógyászhoz minnél előbb. A pasira ne várj nem fog segíteni.Legközelebb legyél óvatosabb, fiatal vagy még ne rontsd el az életedet ilyen korán !
2008. szept. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
100%
Ha védekeztetek akkor min izgulsz?!az a legbisztosabb ha el mész orvoshoz!Mert ha az is vagy még nem késő El vetetni.
2008. szept. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
igen vedekeztunk,en biztam a fiuba mert azt mondta minden renden lesz es h bizzak benne,en biztam is de atbaszot.mikor pedig mondtam h mi a situ akkor csak annyit mondot ra h vettessem el.
2008. szept. 27. 16:52
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
Ne bízz egy fiúba se!Őt nem érdekli hogy neked lesz e bajod vagy se.Ha terhes nem is leszel,bármilyen fertőzést összeszehetsz.Be kellett volna venned egy antibébi tablettát.De ha már így alakult utólag könnyű okosnak lenni.Nem tudom vagy e már 18 éves?Mert ha abortuszra kerülne sor,ahhoz kell szülői beleegyezés na meg nem kevés pénz.:S Minél előbb menj el nőgyógyászhoz,az első kérdés amit feltesz hogy akarod e ezt a babát?Sajnállak,nehéz helyzetbe kerültél.A fiúval felesleges tartanod a kapcsolatot,gondolom ittasan történt meg az aktus.Az egészséges babát nem így csinálják.Menj el nődokihoz,ott minden kiderül.Sok sikert!
2008. szept. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Irány doki, de miért neten kérdezősködsz, inkább amint tudsz, menjél.
2008. szept. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!