Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha két ember szeretkezik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két ember szeretkezik akkor mi az az idő ami normálisnak mondható? Az átlag idő amit hancurral töltenek el? Mi a normális?

Figyelt kérdés
2008. szept. 26. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
nekünk előjátékkal,nyalifalival(mert én csak úgy tudok elmenni) olyan 1,5-2óra...
2008. szept. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Bakker ilyet........tart ameddig tart...ugyanis minden embernél más.Attól függ mennyire szereti az előjátékot,vagy szereti e egyátalán....szóval érted!
2008. szept. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Igen értem csak kíváncsi voltam kinél meddig tart!
2008. szept. 26. 14:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez tök furcsa mert nekem gőzöm sincs róla mennyi ideig szokott tartni egy szeretkezés nálunk. (leszámítva a gyorsmeneteket:)) Nem nézegetem soha az órát hogy na mikor kezdtük és ekkor hagytuk abba. El szoktam veszteni ilyenkor az időérzékemet. Gondolom addig tart ideális esetben amíg jólesik és mindkét fél ki nem elégül.
2008. szept. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nálunk az egész olyan háromnegyed,egy óra.
2008. szept. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!