Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » FIUK/FÉRFIAK! Aki már együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIUK/FÉRFIAK! Aki már együtt van a párjával régóta milyen a szex?

Figyelt kérdés

Ugyan úgy jó meg vele a szex? És ugyan úgy kívánjátok meg egymást? Ugyan olyan forrón? És ugyan úgy remegtek mikor mecsokol ? Mennyire rendszeres meg a szex? Ugyan annyira várjatok már meg az estéket? Van még előjáték? A nőn mit vesztek észre ? Ugyan úgy akarja?

Légyszíves írjátok a kort is és hogy mióta vagytok együtt! Privátba az idióták kíméljenek!


2016. máj. 18. 07:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A szex olyan,mint a pizza!


Ugyan úgy élvezni m,persze. Csak már valahogy rutinosabban megy. Nincsenek olyan hosszu előjátékok (csak nagyon ritkán). De nem is kell! Feláll, rámászok, besikosítjuk, és jobb a végeredmény (neki is!!!) mint a hosszass pettinggel.


Az estéket nem várom, akkor már fáradt vagyok. Persze többször volt már hogy kierőltette. Amivel nem lenne baj, csak mas ap munka.


Kicsit néha gondba vagyok, a barátnőm többször akarja. Napi szinten, és nem elég ám neki egy orgi. Meg ami gond, h nem igazán nedvesedik . Számomra pedig az lenne a bíztató/izgatóbb. 26F

2016. máj. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szar, unalmas, fantáziátlan és könyörögni kell érte.
2016. máj. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ez a tuti válasz. ! Nálunk is ez van.. Párom könyörög érte. Megvagyunk 5 perc alatt, vagy legalábbis ő . Csákvár a baj hogy ő 25 én 24 :/
2016. máj. 18. 09:16
 14/16 anonim ***** válasza:
12# vagyok: mi egy 10-el vagyunk idősebbek, de ezt érzem már hat éve. Pedig nem tartom magam se fantáziátlannak, se unalmasnak, de mégse működik. Viszont már nem könyörgök, megoldom ahogy tudom mert van azért önérzetem is, meg egy életem .
2016. máj. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
7%

"7 éve vagyunk együtt, 22 évesek vagyunk és ugyan olyan jó a szex és rendszeres mint kapcsolatunk elején. Nagyon jó vele."

Ez mekkora kamu! 15 évesen azt sem tudtátok hogy mit csináltok. Nyilván még ma sem...

2016. máj. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kedves 15ös, el vagy te tévedve, de nagyon. Ha nem hiszed a te bajod, attól még így van. Mi értelme lenne erről kamuzni, pláne egy ilyen anonim oldalon?
2016. máj. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!