Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a betegségem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a betegségem miatt tönkreteszem a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Szóval most derült ki, hogy refluxos vagyok. Ez pedig irtózatos szájszaggal jár. Amúgy elég csinos, igényes nő vagyok, és szó szerint már mindent kipróbáltam, hogy enyhítsem. Most is reflux-diétázom, de semmi :( Csakhogy emiatt nem merek a párommal beszélgetni, mert folyamatosan ezen kattog az agyam, és nagyon szeretem őt... nem akarom egy ilyen miatt elveszíteni. A csókot sem élvezem, mert nem tudok önfeledt lenni, szex közben is vissza fogom magam, hogy "ne lihegjek". Állandóan, reggel, este napi 24-ben rágózom, még nem jegyezte meg, hogy baj lenne vele...de a szüleim már mondták, de az ébredés után volt. 20/N
2016. máj. 16. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőm is az, ő is mindig rágózik vagy cukrot szopogat, sose éreztem, hogy kellemetlen lenne a szájszaga,pedig mindig közel hajol amikor beszél hozzám.

A másik,annak is szokott rossz szájszaga lenni, aki nem refluxos, ne feszülj rá erre. Nyugi. 21/l

2016. máj. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Noren1989 ***** válasza:

Aludj a bal oldaladon, kezdésnek.

26/F

2016. máj. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2 A bal oldalon alvás miért is segít? Nem kötekedni akarok tényleg érdekel!!


Kedves Kérdező!

13 éves koromban diagnosztizáltak vele, most 26 vagyok szóval az eddigi fél életemet leéltem vele. Középsuliban volt belőle probléma azóta egyszer sem. Kapcsolatban mindig elmondtam aki elég értelmes volt megértette hogy milyen betegségem van, hogy nem tehetek róla és hogy alapvetően nem okoz problémát. A szülők ki vannak hegyezve az ilyenekre, de (általában) csak jót akarnak. Nekem is szóltak ha úgy volt ha tudtam tettem ellene.


Ha gondolod írj nyugodtan szívesen beszélgetek veled és ha tudok segítek is.


26/F

2016. máj. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!