Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szex után fáradtnak érzem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex után fáradtnak érzem magam. Normális ez?

Figyelt kérdés

Mostanában észrevettem, hogy miután a barátommal együtt vagyok akkor utána fáradtnak érzem magam, és ő is! pedig általában előjátékkal együtt fél óra de van hogy kevesebb. Viszont egy nap ha 3szor csináljuk úgy érzem lefáradok és ő is. Normális ez?


20/L



2016. máj. 16. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem nincs vele baj :D
2016. máj. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen hormonok szabadulnak fel van aki éhes van aki fáradt lesz utána. :)
2016. máj. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

én azt hittem a szex feltölt :D de utána aludni tudnánk mind a ketten.

lehet ellene valamit tenni? mert igy ha sokat szexelünk és mindig fáradtak vagyunk és csak alszunk akkor bepunnyadunk és ez befolyásolja majd a kapcsolatunk. mármint, hogy ha találkozunk és átgondoljuk mit csináltunk nem akarom hogy az legyen a fejünkben, hogy csak szexeltünk és pihentünk utána :D

2016. máj. 16. 17:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor ne csak a hálószobában találkozzatok és ne csak szexeljetek. Vagy este csináljátok, mikor tudtok utána aludni, napközben pedig lehet más programot találni.
2016. máj. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mindig csinálunk valami programot, elmegyünk sétálni, egy kilátóba, kirándulunk, fagyizunk. nem csak a szex miatt találkozunk! félre ne értsétek!
2016. máj. 16. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!