Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek is nevetségesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nevetségesen néznek ki a nagyfarkú pasik?

Figyelt kérdés
Én tényleg nem tudom mi ez a mánia a nagy farkak iránt. Szerintem inkább nevetségesen néznek ki. Olyan természetellenes hatást keltenek. Mikor ott a pasi és kiáll belőle egy hatalmas dorong olyan mint egy ilyen műpénisz vagy mintha számítógéppel lenne szerkesztve tehát olyan furcsa. Jobban szeretem ha arányos tehát egy 170 cm-es pasinak 18 cm már nagyon furcsán néz ki. Engem akaratlanul is a lovakra meg egyéb állatokra emlékeztet ahogy ott himbálózik. Kissé groteszk a legjobb mint mindenhol az átlagos. Szerintetek?

2016. máj. 16. 14:28
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
72%

Az ókori görögök (és később a rómaiak is) a kisebb ill. normál méretű péniszt tartották esztétikusnak és vonzónak (lásd pl. Dávid szobor), a nagy pénisz inkább az állatias, nevetséges és groteszk figurákat jellemezte, ez összecseng a kérdésedben megfogalmazottakkal.

Dehát ez nyilván alkati dolog, senki nem tehet róla, az övé mekkora.

2016. máj. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
85%

"egyszerűen felháborító hogy egy szám alapján megítélnek" "üdítő látni, hogy van még nő, aki nem így gondolkodik…"


Te egyébként végigolvastad a kérdést?

2016. máj. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ez alapján kéne megítélni valakit. Lehet valakinek kisebb vagy nagyobb, ugyanúgy nem tehet róla, mint ahogy a nők sem a saját genetikai adottságaikról. Nevetséges lehet valaki, ha mindenen megsértődik és balhézni kezd, ha az egyik mondatával üti a másikat, ha idétlenül öltözik, de valamelyik, ráadásul INTIM, testrésze alapján szerintem nem kéne megbélyegezni senkit sem.
2016. máj. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:

31-es mert az ókoriaknak volt szépérzékük. Azt nem tudom hogy nekem jó-e a szépérzékem de szeretem a "szép" dolgokat és mindenben az esztétikát keresem. Lehet ezért találom különösnek a nagyobb méretet.


Egyébként én ne ítélkeztem, csupán kifejtettem a véleményemet és kíváncsi voltam másokéra, ezért van ez az oldal. Ha találkoznék egy férfival akinek nagy van nem mondom hogy nem zavarna de ha szeretném biztosan megszoknám. De hát ezzel más nők is így vannak a kisebb méretet illetően.

2016. máj. 16. 16:05
 35/41 anonim ***** válasza:
17%
Nekem nagyon tetszenek az általad nagynak nevezett farok, szép, jó érzés szopni, pláne magamban tudni. De szerintem egy 18 cm körüli pénisz még nem annyira hatalmas, pont el lehet vele lenni. 20 centi felett viszont már tényleg nagy és kényelmetlen is.:) 24/N
2016. máj. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Bocsánat, legközelebb kisebbet kérek.
2016. máj. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
32%
A Dávid szobor férfiassága azért olyan kicsi, állítólag 4 cm, mert abban a pillanatban ábrázolja, amikor parittyája segítségével ledönti Góliátot. A férfiakra jellemző, hogy stresszes helyzetben, veszélyes szituációban a pénisz mérete a normális, nyugalmi állapotéhoz képes akár felére is lecsökkenhet.
2016. máj. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

ma 16:49

Ne gusztustalanodj már itt undorító vagy.

2016. máj. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyén néznek ki.
2016. máj. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim válasza:
Ez jó
2017. máj. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!