Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek akkor ha úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek akkor ha úgy éreznétek hogy párotok csak magára gondol?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elég nehéz megfogalmaznom mire is gondolok, az a helyzet hogy a párom nem tudom miért? de nem igényli az előjátékot vagyis csak azt szereti ha őt kényeztetem és nekem meg hiányzik a szeretgetés meg minden amitől jó az egész együtt lét. Én nő vagyok, és úgy érzem,hogy elhanyagolnak ezen a téren, én megadok mindent a páromnak amit szeret, és élvezi is, de rám nem fordít így figyelmet.

Nekem eddig minden párkapcsolatomban volt sok előjáték, és nekem szükségem is volt rá mert attól volt teljes az egész. Az előző kapcsolataimban szerette velem minden partnerem az előjátékokat, de a mostani párom nem szereti, nekem ez meg nagyon rossz érzés mert azt gondolom, hogy velem nem jó valami, lehet velem van valami baja? amikor megkérdezem azt mondja hogy nincs erről szó, miért nem jó velem? ezt kérdezi, én meg kezdem már úgy érezni hogy talán nem is kíván mint nőt igazán.

Sokszor már úgy hiányzik a szeretgetés kényeztetés hogy néha már fantáziálok arról hogy valakivel megtegyem azt ami hiányzik. De mindig az jut eszembe hogy egy lotyó csinál ilyesmit.


2016. máj. 15. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt én is hiányolom a kapcsolatomban :/

Ha van előjáték az 1 perc amíg én kényeztetem orálisan, nah de én hol maradok?! Engem talán nem kéne kémyeztetni?

Úgy vágyom rá hogy a nyakamtól a mellemen át végig lentebb körbecsókoljon és teljesen elmarad...

23N

2016. máj. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miota vagytok eggyutt?
2016. máj. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Először megpróbálnék beszélni vele, és, ha nem változnak a dolgok, akkor sajnos véget vetnék a kapcsolatnak. Bátornak kell lenni mind a kettőhöz, de a boldogságnak ára van.
2016. máj. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én kidobnám ha orálisan nem elégítene ki.Önző egy pasi lehet.21/L
2016. máj. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :-)

elég hosszú kapcsolatról van szó, már próbáltam beszélni erről vele, de nagyon rövidre zárja a beszélgetést, és csak annyit mond hogy ő így szereti és kész, nekem meg az jut eszembe azonnal hogy vajon mindenkivel ilyen lehetett a kapcsolataiban vagy csak velem ilyen? ezt is megkérdeztem hogy esetleg velem van e valami baja? lehet nem teszem igazán? Erre rögtön azt mondja, hogy nincs velem semmi baja, csak Ő nem szereti úgy másnak csinálni, de azt imádja ha vele foglalkoznak. Azt mondtam neki hogy egy idő után nagyon tud hiányozni mert olyan mintha valami nem teljes és nem szeretnének igazán.

2016. máj. 15. 21:57
 6/9 anonim ***** válasza:

Először próbálnék őszintén és kedvesen kommunikálni vele arról, hogy mire vágyom, mi esne jól, stb. anélkül, hogy kritizálnám, netalán korábbi partnerekhez hasonlítanám, vagy egyáltalán szóba hoznám, hogy mással hogyan működött a dolgot.


De ha azt látnám, hogy többszöri beszélgetés, illetve "ráutaló magatartás" ellenére sem igyekezne a kedvemben járni, nekem örömet szerezni, úgy, hogy én fordítva megteszem, igyekszem az ő igényeire, vágyaira figyelni ilyen téren is, akkor búcsút vennék tőle, mert ez szerintem innentől fogva már nem pusztán a szexuális kultúrára meglétéről vagy hiányáról szól, meg az önzésről, hanem valahol arról is elég jól árulkodik, hogy mennyire vagyok neki fontos, mint jelentek neki én meg a kapcsolatunk.

2016. máj. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
teljesen igazatok van mindenben,
2016. máj. 15. 22:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Ülj le vele és beszéld meg hogy szeretnéd ha téged is kényeztetne. Legyenek olyan napok amikor nem szexeltek csak orálisan kényeztetitek egymást.
2016. máj. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezen mit megbeszélni, ha azzal lerendezi az egészet, h ő így szereti és kész!Ez az intelligencia, kompromisszum készség teljes hiányát muzatja, és egy önző f#sz! No comment. Hagyd ott azonnal. Minél előbb teszed ezt meg, annál előbb lesz jobb neked. Mert ez az ember, csak használ téged. A szeretet az teljesen más!
2016. máj. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!