Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért érhetőek el az ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érhetőek el az ilyen beteg honlapok?

Figyelt kérdés

Véletlenül találtam rá és rendesen elszörnyedtem. A pisi kaki szex semmi ahhoz képest, amit láttam.

Olyan honlap, amiben csak beteg emberek vannak és többnyire szexuális tevékenységet folytattak. Valaki belinkelte ide, egy férfi egy üveget dugott magába, majd szétrobbantotta magába és a véres üveget szedte ki magából, a péniszét is megcsonkította. A másik egy lóval csináltatta fel magát. Egy nő meg belebújt egy döglött tehénbe, mert az a férfit izgatta. Elképesztő, én főbelőném az ilyen betegeket, vagy legalább is négy fal közé zárnám. Én majdnem sírtam azon, amit láttam, de kíváncsiságból megnéztem a videókat. A legrosszabb belegondolni abba, hogy ez gyerekek számára is simán hozzáférhető. Ti hogyan vélekedtek erről? Csak én botránkozok meg az ilyen betegesen beteg dolgokon? Miért nem tiltják le az ilyen oldalakat?



2016. máj. 13. 23:00
1 2 3 4
 21/36 Noren1989 ***** válasza:

Az aki az üveget feldugta magába és megroppantotta, ugyanaz, mint aki a lóval csináltatta fel magát.


R.I.P. Mr. Hands


26/F

2016. máj. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
honnan tudod?
2016. máj. 14. 13:29
 23/36 Noren1989 ***** válasza:
Utánanéztem...Tudod a beteg perverzek nem állnak meg ott, hogy ok, megnéztem, kíváncsiak az életrajzi dolgokra is...vajon miért egy lóval??? Vajon túlélte a befőttesüveges mutatványt?... A lovas volt az utolsó neki.
2016. máj. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
meghalt?
2016. máj. 15. 12:18
 25/36 anonim ***** válasza:

15-ös voltam. kérdező, egyetértek veled sok mindenben, de az, hogy valakit elmebetegnek nevezel pusztán a szexuális vonzódása alapján, az tudatlanságra utal. Egyébként a nácik módszere volt, hogy mindenkit kiírtanak, aki nekik nem tetszik, te azért ne süllyedj ide. A problémát lehetne józanabbul kezelni, megpróbálni megoldani, megpróbálni gyógyítani. Most csak őket akarod kiírtani, de aztán jön mindenki más, aki neked nem tetszik annyira, utána őket akarod majd eltüntetni a Föld színéről, és végül senki nem marad.

Alapvetően igazad lenne, de ahogy lereagálod csupa indulattól vezérelve, minden józan gondolkodás nélkül a dolgot, és még most sem értettél meg dolgokat úgy, hogy leírtam, az már téged is minősít.

2016. máj. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Csak hogy egyértelműbb legyek: orvosilag az elmebetegség, elmezavar és a szexuális perverzió teljesen más. Nincs közük egymáshoz. Más kérdés, hogy akinek az itt ismertetett perverziója van, az valahol egy betegség, lehet betegségnek nevezni, de nem elmebetegségnek, mert az más. A fogalmakat ne keverd legalább, már ennyire ne legyünk legalább felszínesek!
2016. máj. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

64%os te mitől vagy ilyen okos? Láttad mik vannak azon az oldalon?? Nagyon lealacsonyítod az ők "vonzódásukat".

Te vagy, aki keveri a fogalmakat, ez nem két dolog, ez egynek is vehető. De ha már külön kell venni, ez elmebetegség, nem csupán furcsa vonzódás. Gondolkodj már miket csinálnak azok az emberek, ez nem csupán szexualitás, szeretik nézni a véres dolgokat. Az pedig már túl halad a szimpla szexualitáson. Most az mindegy, hogy ezek az emberek felizgulnak-e szexuálisan ezekre a dolgokra, az a lényeg, hogy szeretik nézni és élvezetet okoz nekik pl egy megcsonkított pénisz látványa, vagy egy haldokló ember késsel szúrkálása.


Én rugalmas vagyok szexualitás téren, mivel én meleg vagyok, csupán a szexualitása miatt nem ítélek el senkit, legyen az trasz vagy akár aszexuális. De az ilyen ferde hajlamú vonzódásokat el kellene törölni egyszer s mindenkorra. Bocsi de ne gyere már azzal, hogy előbb utóbb utálni meg ki akarok majd irtani mindenkit. Nem amíg a szexualitása és a vonzódása normális keretek között mozog, nem.

2016. máj. 15. 12:51
 28/36 A kérdező kommentje:
Szóval ne állítsd már, hogy ez simán vonzódás, nem elmebetegség. Most akkor, aki egy haldokló emberre "felizgul", az nem elmebeteg, csak "furcsa" a szexualitása??
2016. máj. 15. 12:54
 29/36 anonim ***** válasza:

Igen. Aki egy haldokló emberre felizgul, az nem elmebetegség, hanem szexuális perverzió.


Nem mondom, hogy ez nem betegség, csak nem az a fajta betegség, aminek te nevezed. És ezeknek egyébként visszavezethető lelki okai vannak és gyógyítható is lenne, csak nem könnyen. Én még mindig a gyógyításra szavazok, mint ezen emberek kiirtására.


A honlapot nem nézem meg. A leírtak alapján eléggé egyértelmű, hogy ez milyen, és hogy felkavaró.


De valaki a melegeket is elmebetegnek gondolja, és ki akarná irtani őket. Ha te így viszonyulsz másokhoz, minden megértés nélkül, miért várnád el (ha elvárnád), hogy hozzád ne így viszonyuljanak? Csak az várjon el megértést, aki másokat is legalább megpróbál megérteni.

2016. máj. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Egyébként javaslom, nézz utána, mi az elmebetegség és mi a szexuális perverzió. Talán a wikipédia is elfogadhatóan ír erről, de vannak a könyvtárban is nyomtatott források erről. Ha valamiben nem lenne igazam, azok alapján, amit a szakirodalom ír, érdekelne, hadd okosodjak.
2016. máj. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!