Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért érhetőek el az ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érhetőek el az ilyen beteg honlapok?

Figyelt kérdés

Véletlenül találtam rá és rendesen elszörnyedtem. A pisi kaki szex semmi ahhoz képest, amit láttam.

Olyan honlap, amiben csak beteg emberek vannak és többnyire szexuális tevékenységet folytattak. Valaki belinkelte ide, egy férfi egy üveget dugott magába, majd szétrobbantotta magába és a véres üveget szedte ki magából, a péniszét is megcsonkította. A másik egy lóval csináltatta fel magát. Egy nő meg belebújt egy döglött tehénbe, mert az a férfit izgatta. Elképesztő, én főbelőném az ilyen betegeket, vagy legalább is négy fal közé zárnám. Én majdnem sírtam azon, amit láttam, de kíváncsiságból megnéztem a videókat. A legrosszabb belegondolni abba, hogy ez gyerekek számára is simán hozzáférhető. Ti hogyan vélekedtek erről? Csak én botránkozok meg az ilyen betegesen beteg dolgokon? Miért nem tiltják le az ilyen oldalakat?



2016. máj. 13. 23:00
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
No és mi a honlap neve?
2016. máj. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
inkább nem mondom meg. ne nézd meg.
2016. máj. 13. 23:02
 3/36 anonim ***** válasza:

Nem kell nézni, ha nem tetszik. Számomra sem izgató, de kíváncsiságból megnézem.


N.

2016. máj. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
Francokat csak kíváncsi vagyok mert lenne egy tippem csak ahhoz írd már le.
2016. máj. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Az nem szó rá, hogy nem izgató. A gyomrom felfordul tőle, sőt aludni is nehezen tudok.

Biztos lehetsz benne, hogy nem fogom többet nézni, de ugye abba egyet értesz, hogy le kellene tiltani a gyerekek miatt. Meg nem csak miattuk, aki ilyeneket néz szerintem előbb utóbb megbolondul.

2016. máj. 13. 23:06
 6/36 A kérdező kommentje:
2016. máj. 13. 23:07
 7/36 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben egyetértek veled csak írd már a nevét le.
2016. máj. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
Jó köszöntem , elég is volt belőle.
2016. máj. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Meg sem nyitom elég hogy félig elolvastam amit irtal es bánom is a kedvemet is elveszi a szextol ...ez beteg :O!!!!!
2016. máj. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
78%

Üdvözöllek a 21. században...ahol az ember szó teljesen mást jelent mint akár pár íz évvel ezelőtt...


Undormány, fertő, aberráltság....mindenhol...


Már a leírás alapján is azt gondolom, hogy a szereplőket be kéne zárni és dolgoztatni őket... azokat pedig akik fizetnek azért h videóra vehessék és eladhassák kínzással kéne megölni.


25/F

2016. máj. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!