Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Most a férfiak vagy a nők a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most a férfiak vagy a nők a hűségesebbek?

Figyelt kérdés
Azt nem értem mindig azt mondják a férfiak minden lyukba beteszik,ez rendben,de valaki adja azt a sok likat,akkor a nők sem különbek a férfiaknál? Ha k..va nem lenne akkor lator se lenne. Hogyis van ez?
2016. máj. 13. 12:45
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
megsúgom a nők jobban férre dugnak,miért is? Eleve a lakosságban több a nő,tehát olyan 60 40re tenném a dolgokat,meglepő nem? Szerintem a leg álszemérmesebb nők a legveszetebbek! Meg persze kell lenniük egy tartásnak is,hiába mögötte meg semmi nincs.
2016. máj. 13. 13:29
 12/14 anonim ***** válasza:

Hoppá!

Vendéglátósként dolgozom, húztam már az igát balatoni étteremtől kezdve budapesti szállodáig, mindenhol, szal láttam már eleget .

A tapasztalataim azt mutatják, hogy a nők.

Olyan 70-30 a javukra.

Annyi, hogy nagyon odafigyelnek a diszkrécióra.

A férfiaknál kevesebb fő lépked, de azok dugnak mások helyett is.

A nőknél ez nincs meg, ők elosztják egymás között a jót :D

2016. máj. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Jól ismerem a nőket, szal én rájuk fogadnék.

Legtöbb férfi ismerősöm szűz, kevésbé ismerkedős, ha van is párkapcsolata, azt is a nő bulizta ki.

Maguktól nem lépnek.

Vannak az alfahímek, de azok meg a tipikus magányos farkasok. Így nem tudnak fékrelépni, viszont szívesen tömik másét, mert az többet úgy se akar.

Ezzel szemben a nők előtt mindig ott van a lehetőség és ha tehetik, meg is lépik.

2016. máj. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szerintem nem attól függ hogy férfi vagy nő... Amíg a párod az addig nincs baj:)
2016. máj. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!