Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mackósabb típus vagyok kicsit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mackósabb típus vagyok kicsit izgulok?

Figyelt kérdés
Mackósabb típus vagyok (nem az az elhízott) ,de kicsi pocak és arányosan, de magas is vagyok. Vannak lányok akiknek ez jön be? Illetve akik szeretik az ilyenekkel a szexet? (14 cm a férfiasságom). Köszönöm a választ?

#lány #mackósabb
2016. máj. 12. 19:48
 1/5 anonim válasza:

Én is picit mackósabb vagyok, nekem is 14 cm.

Nekem is lehet írni ismerkedés céljából lányok!

2016. máj. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En imadooom..nekem a mackosabb jon be :)

20/L

2016. máj. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem bejön, 3x megnéztem a micimackót, számtalanszor a balu kapitányt és egyéb medvés meséket. Ha egyszer 12 éves leszek biztos mackósabb srácot választok :$
2016. máj. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, fogsz találni, nekem is sikerült! :)

És csinosakat bezony ám!!!

2016. máj. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha jellemre, arcra, illetve hozzáállásra is rendben vagy, akkor minden további nélkül. :)


22/L

2016. máj. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!