Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mitől lehet az, hogy a jelenle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet az, hogy a jelenlegi párommal szinte minden aktus során van orgazmusom?

Figyelt kérdés
Előtte is jópáran "megfordultak" bennem, de ilyet még sose éltem át. Lehet pusztán a szerelemtől vagy a pasi tudhat valamit nagyon?
2016. máj. 11. 14:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

9-es, a kérdező aktust írt, tehát a petting, orál most kizárva. Aktus közben pedig sok lány sokszor nem tud elmenni, mert a hüvelyben sokkal kevesebb ideg végződés van, mint pl. a csiklóban. Sok lánynak meg is kell érnie ehhez, sokan csak 25 éves koruk fölött képesek hüvelyi orgazmusra.


Kérdező! Én hasonló cipőben járok, 23 éves koromig SOHA nem élveztem el aktus közben. Pedig élveztem nagyon, a partnereimet is szerettem, de valahogy nem jött össze. Aztán lett egy olyan partnerem, aki valami fantasztikus volt! Sokkal jobban vonzódtam hozzá, mint addig bárkihez, vele éltem át először, aztán egyre többet. Az utána lévő partnerem mára már a férjem. Vele minden alkalommal elmegyek, van, hogy 2-3 alkalommal is úgy, hogy "semmi extrát" nem csinál. Egyszerűen annyira kívánom, vonzódom hozzá, hogy ez jön magától. Gondolom nálad is hasonló a helyzet, egyszerűen találtál egy olyan partnert, aki tényleg beindít.

2016. máj. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy a nemi aktust az együttlétre is szoktuk érteni. De szerintem a kérdezőt nem érdekli különben senki válasza :)
2016. máj. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én detto ugyanígy vagyok csak a haverommal járunk össze ennyi a különbség h nem járunk 😃
2016. okt. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!