Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mitől lehet az, hogy a jelenle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet az, hogy a jelenlegi párommal szinte minden aktus során van orgazmusom?

Figyelt kérdés
Előtte is jópáran "megfordultak" bennem, de ilyet még sose éltem át. Lehet pusztán a szerelemtől vagy a pasi tudhat valamit nagyon?
2016. máj. 11. 14:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
van egy jó szex a kapcsolatban, mi a kérdésed pontosan?
2016. máj. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 October15 ***** válasza:
Hány évesen is sikerült feltenned ezt a kérdést?
2016. máj. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg így van akkor nagyon szerencsés vagy.
2016. máj. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
sokkal inkább az,hogy nagyon vonzódsz hozzá, és felizgat nagyon.
2016. máj. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%

Ide jársz dicsekedni?


Eddig minden barátnőmnek szinte minden aktussal volt orgazmusa, egyéntől függően 1 vagy több. Normális embereknél ez így rendjén van.

2016. máj. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Miben más ő mint a többi pasid volt?
2016. máj. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Passzoltok az ágyban. Ez jó.

Örülj neki és becsüld meg.

2016. máj. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
És ez most valami nagy kunszt? Mindig van a páromnak orgazmusa és van, hogy 2-3 is egy aktus alatt, meg van, hogy sorozat orgazmusa, meg időnként spriccelős orgazmusa is, meg volt, hogy el is ájul orgazmus közben ... Csak én hittem azt, hogy ez a normális, ha szexelünk?
2016. máj. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Most komolyan lányok, nők!!!!


Látom van aki írja, hogy micsoda szerencsés a kérdező... most tényleg kérdezem: létezik olyan, hogy egy nő orgazmus nélkül marad az együttlét során???


Tényleg nem nagyképűségből, lehet tudatlan vagyok vagy nem tudom, bár tapasztaltnak tartom magam én elképzelni sem tudnám, hogy valakivel együtt vagyok és akár nyelvvel, ujjal vagy szexközben, de mindenképpen alap dolog, hogy mind a kettőnknek legalább egyszer legyen orgazmusa! Szerintem ez teljesen normális, én most meglepődtem, hogy ezek szerint az sem ritka, hogy kielégületlenül marad a nő?... pedig volt már részeb szexben 20-50-ig nőkkel...


24/F

2016. máj. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Daidalosz ***** válasza:
Egeszsegetekre. Igy maradjon!
2016. máj. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!