Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért vágyom az apakomlexusos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágyom az apakomlexusos lányokra szerintetek?

Figyelt kérdés
Tavaly egy 18, idén meg egy 20 éves (mindkettő szép vékony) lányba szerettem bele. Én meg most lettem 47. Nagyon gáz nem?

2016. máj. 9. 22:04
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:
A huszonéves lányok is nagyon szexik
2016. júl. 28. 14:32
 32/49 anonim válasza:
100%

Szia! :)

Egyáltalán nem gáz. Párom és köztem 23 év van, mègis teljesen jól kijövünk egymással a nagy korkülönbség ellenére.

Ha összejön egy ilyen kapcsolat számodra, akkor ne foglalkozz mások véleményével. Mindennél fontosabb az, ha őszinte érzelmeket tápláltok egymás iránt, ami ritka manapság. :)

2016. aug. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi!! Imádom a szép fiatal csajokat és a tiszteletet is maximálisan megadom nekik, remélem egyszer találok olyat akikvel kölcsonösen bejövünk
2016. aug. 13. 21:29
 34/49 anonim ***** válasza:
92%

Én egy 26 évvel idősebb férfihez vonzódom iszonyatosan, és emberileg is sokra tartom, nagyon kedvelem. Biztos nem lehet és nem is lesz köztünk semmi, pedig örülnék, ha összejönne. De hát ez van... Mindenesetre biztos találsz magadnak olyan fiatal lányt, aki beléd is úgy "beléd zúg", ahogy én abba a férfiba, manapság elég gyakran hallom a korombéliek/fiatalabbak szájából, hogy az idősebb férfiak érdeklik őket.

20/L

2016. aug. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy gáz!! Honnan vetted ezt a butaságot? :)

nekem minimum mindig 10 évvel idősebb pasim volt, nem is tudom megtalálni a korosztályommal a közös hangot.

Ne aggódj, sok 20 év körüli lány van még így, akik komoly kapcsolatot szeretnének, nem csak pár éjszakát.

Én speciel, a pszichológusomba vagyok belezúgva.

szóval csak hajrá ;)

21/L

2016. aug. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást, bárcsak tényleg sok ilyen lány lenne!☺
2016. aug. 14. 08:31
 37/49 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha két ember szereti egymást akkor nincsenek gátak. Nem számít a korkülönbség ha odavan az ember a másikért
2016. aug. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
8%
Én is imádom a fiatal lányokat! Igaz én jóval fiatalabbnak látszom a koromnál :) Eddig csak fiatal barátnőim voltak és most is jó lenne egy fiatal lányt találni :) igaz én még 40 alatti vagyok :)
2016. szept. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
36%

Az a szomorú,hogy a magyar férfiaknak nincs semmi önkritikàja,még egy normàlis külsejű 30-as nőnek is nagyon idős lennél,nem még egy tini lànynak...

De nem baj,jàtszadhatod a vén hősszerelmest,max. mindenki kiröhögög a hátad mögött.

2016. szept. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
100%
kedves kerdezo! szerintem nem gaz.en 22 vagyok a parom pedig 40 eves es szeretjuk egymast!! egyutt is elunk es igen en is vonzodom az idosebb pasikhoz!!! es miert? mert az en korosztalyom semmire nem valo ferfinek nem nevezheto valamik!!!! szoval ne addfel
2016. szept. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!