Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért vágyom az apakomlexusos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágyom az apakomlexusos lányokra szerintetek?

Figyelt kérdés
Tavaly egy 18, idén meg egy 20 éves (mindkettő szép vékony) lányba szerettem bele. Én meg most lettem 47. Nagyon gáz nem?

2016. máj. 9. 22:04
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
80%
Nem gaz. Egyik ismerősöm 42 eves pasi es elég sűrűn húzogat 19-20 eves csajszikat:D Bar nem vag fel vele, de en megis tudok rola.:)
2016. máj. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
23%
Ki ne dgna meg egy 18-20 éves csinos lányt? Alapvetően normálisan működsz a baj maximum morális vagyis, hogy mennyire etikus kihasználni egy lelkileg sérült embert, de persze nem vagyok erkölcscsősz szóval, ha találsz ilyet hajrá
2016. máj. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
35%

papa:

- ...de aranyos vagy kislányom, hogy jóban rosszban kitartasz majd mellettem, az életed végéig....


kiccsaaaszi:

- mééég hogy az ÉN életem végéig????

2016. máj. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem normális dolog, de én meg pont a fordítottja vagyok, szóval nem bántásból írtam! Engem például nagyon zavar, hogy csak a sokkal idősebbekhez vagyok képes vonzódni vagy épp többet érezni irántuk, a korosztályomból senkivel nem tudok elképzelni semmit. Nem érzem magam normálisnak, ráadásul mindez problémás is partnertalálás tekintetében is. Mondjuk azt nem tudom, hogy ez nálam valóban "apakomplexus"-e, de ha nem is az, akkor se valami egészséges, tudom...

20/L

2016. máj. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
87%
Nem annyira. Nekem van ismerősöm (lány) aki 19 éves és vígan boldogan együtt van a 40 éves palijával. És tényleg boldogok, öröm rájuk nézni.
2016. máj. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
67%

Az nem gáz, hogy húzogatod őket (nekem egy 42 évessel van szexkapcsolatom..:)

Na az már cink, hogy együtt is akarsz vele/velük élni... Ekkora különbség párkapcsolatban rohadt sok. Be kéne látnod, hogy ez reménytelen, inkább élvezd ki a 'társaságukat' amíg lehet!:D

18/L

2016. jún. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:
Egyet hátha találok. Elkényeztetném az tuti
2016. jún. 5. 21:13
 18/49 anonim ***** válasza:
40%
Egy 20on éveset én is kényeztetnék reggel este....😉
2016. jún. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
92%
Miért lenne gáz? Ha ugyanarra vágyik mint te akkor nincs kérdés. Van ismerősöm aki 24 évesen ismerte meg a párját aki 50 volt, 10 éve házasok és imádják mai napig egymást.
2016. jún. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:

Bár tudnék találni ilyen lányt aki szép és nem kövér. Sajnos eddig csak ilyet találtam.

Én sem vagyok pocakos lepukkant fogatlan fazon.

Adok magamra, ha csak lehet 4× sportolok egy héten

2016. jún. 15. 11:57
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!