Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Joggal neveztek a barátnőim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joggal neveztek a barátnőim őrültnek?

Figyelt kérdés

Lényeg a lényeg pasim szakított velem és csúnya dolgokat vágott hozzám.. Habár, hogy őszinte legyek már én is untam. :) Szóval lényegében annyi történt, hogy tényleg csúnya dolgokat mondott nekem, ezért elhatároztam, hogy bosszút állok rajta :) Mondhatni ittas állapotában elcsábítottam és oda jutottunk, hogy orálisan elkezdtem kielégíteni és miután ráhangolódott úgy 1-2 perc után ráharaptam a tökére és elkezdett síkoltozni.. A maga módján vicces volt és megérdemelten kapta amit kapott, mert nem beszélhet így nővel.. Szóval szerintetek joggal tettem ilyet?? Tényleg örültség volt? Azt tudom, hogy nem történt semmi komoly maradandó sebe, max lelki :)

L



2016. máj. 9. 21:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is troll, ennyire hülye no nincs.
2016. máj. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Huha eléggé meglepett ez a kérdés mikor felébredtem XD..

Fura mi? Szóval a lényeg az, hogy fiú vagyok és tegnap egy kicsit sokat ittam és mint azt már sikeresen kiderítettem az a fantasztikus ötletem támadt, hogy kiírok valami hülyeséget gyakorira és a kommentek alapján írok egy dalt aminek a címe "Csajom Kegyetlen Bosszúja", pontosabban kihívtam valakit. Neki is kikell írnia egy kérdést és dalt írnia, de hát nem voltatok segítőkészek ebből, hogy dobjak össze valamit? NAh mindegy 1 hetem van rá valahogy majd megoldom :D Öhm és a fura beteg embereknek üzenem akik privátot küldtek, hogy nem leszek néző se résztvevő, szóval most at Úrnőd biztosan szomorú, de ez van XD Aki esetleg megsértődött a kérdésen, attól most elnézést kérek. Bocsánat.. Amúgy most jut eszembe, hogy nekem suli van, szóval befejeztem ezt, további szép napot mindenkinek..

2016. máj. 10. 11:01
 13/13 anonim ***** válasza:
lol. Would you look at that.
2016. máj. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!