Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Joggal neveztek a barátnőim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joggal neveztek a barátnőim őrültnek?

Figyelt kérdés

Lényeg a lényeg pasim szakított velem és csúnya dolgokat vágott hozzám.. Habár, hogy őszinte legyek már én is untam. :) Szóval lényegében annyi történt, hogy tényleg csúnya dolgokat mondott nekem, ezért elhatároztam, hogy bosszút állok rajta :) Mondhatni ittas állapotában elcsábítottam és oda jutottunk, hogy orálisan elkezdtem kielégíteni és miután ráhangolódott úgy 1-2 perc után ráharaptam a tökére és elkezdett síkoltozni.. A maga módján vicces volt és megérdemelten kapta amit kapott, mert nem beszélhet így nővel.. Szóval szerintetek joggal tettem ilyet?? Tényleg örültség volt? Azt tudom, hogy nem történt semmi komoly maradandó sebe, max lelki :)

L



2016. máj. 9. 21:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Mekkora.szadista állat xdd
2016. máj. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem baromi vicces ez a hozzáállás, nem maradandó de mégis megmarad neki :D hiába vagy hetero férfi azért ez humoros hiába nem élném át , mondjuk nem is beszélnék úgy egy nővel hogy ezt tegye
2016. máj. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%

Ez nem bosszú volt, hanem undorító. Akár mit tette veled, ahhoz nincs jogod, hogy ráharapj a péniszére...

Ő nem beszélhet így egy nővel, ez oké (bár nem tudjuk, hogy mit mondott), de te meg nem bánhatsz így egy pasival!

2016. máj. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
sister of satan, ez az új regisztrációd?
2016. máj. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
tiszta dredd bíró. mikor a telepata rendőrcsaj elképzelteti ahogy leharapja az izéjét a peach treesi banda egyik emberének :D am csini volt o.o
2016. máj. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Hát ha tényleg megérdemelte szerintem ez nem vetfel problémát. Csak az a kérdés tényleg megérdemelte-e. Ennyi.
2016. máj. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
joggal, és ezt nőként, írom, ilyet egy igazi nő nem tesz, akárhogy megsérteték.
2016. máj. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
Úgy gondolom, ez nem tartozik ránk. Azt csinálsz/csináltok, amit akartok. Az orális szexhez is bizalom kell, ezt megadta neked, ő ítélte meg rosszul a helyzetet, bele se gondolt, hogy kiben bízhat meg. Te visszaéltél az ittas állapotával, ő meg ivott és felelőtlen volt. De egyébként totál nem érdekel a történeted, nekem nyolc.
2016. máj. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom neked javasolni, hogy gondolkodj el azon amit tettél, kérj tőle bocsánatot, és ha tényleg viccesnek találod a történteket, akkor fordulj pszichológushoz!
2016. máj. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem troll,és röhög rajtatok(kommenteken)
2016. máj. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!