Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon szűk a hüvelyem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szűk a hüvelyem?

Figyelt kérdés
Behatolás mindig fáj,sok-sok ujjazásra van szükségem még nedvesen is,hogy tágulni tudjak. Nagyon fáj most is a tampon használata (normál méret) állandóan feszít belül. Régebb óta élek nemi életet és eddig is így volt. Ezen lehet változtatni? Lányok nektek is fáj egy idő után,ha sokaig van bennetek egy normál tampon vagy csak nekem kellemetlen és feszítő ennyire?
2016. máj. 9. 01:10
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Nekem is feszít a tampon...

Pont tegnap emlegettem a paromnak mert megjött...

2016. máj. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Ugyanez a problémám, pedig már 2 éve élek rendszeres nemi életet. Fáj a szex is, behatolásnál mindig, legtöbbször utána is, pedig nedvességgel abszolút nincs probléma, és a párom sem túl nagy. A tampon szintén. Legutóbb egyszerűen fel sem tudtam helyezni, vagy pedig nagyon fájt. Én elmentem vele nőgyógyászhoz, aki egy ultrahangot megcsinált, és elküldött, hogy nincs bajom, használjak síkosítót és próbáljam más pózban. Alig hallgatott meg, pedig elmondtam, hogy nedvességre vagy annak hiányára én abszolút nem panaszkodhatom, illetve a legtöbb kivitelezhető pozitúrában megpróbáltuk, mégis olyan érzés, mintha kidörzsölődne szex közben. Nem foglalkoztatta, a tamponra meg azt mondta bénáztam. 2 év után most kezdek el bénázni (Y) Nem sokat segített....
2016. máj. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Persze még annyit hozzáfüzök, hogy korántsem biztos lelki okai vannak, lehet organikus (szervi) is, alkati kérdés.
2016. máj. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Ez érdekes. 2év után tényleg nem most kezdtél bénázni.:) Én is mindig nagyon nedves vagyok,arra nem lehetne fogni a dolgot.


Gondoltam arra is,hogy lelki oka van,mert sokszor izgulok. De van olyan,amikor alig várom,egyáltalán nem izgulok és mégis fáj. Emiatt a lelkiben sem tudok biztos lenni.


Szervi problémám nincs,esetleg még genetika. Eddig csak átlagosnál nagyobb pénisszel találkoztam,én meg itt vagyok az átlagosnál szűkebb hüvelyemmel. A szex elején néha azt érzem olyan,mintha "megerőszakolnának". Az első 10percet jó esetben semlegesnek tudnám megítélni,utána kezdem csak élvezni a szexet. Jó tudni,hogy ezzel azért nem vagyok egyedül. Viszont ez így elég béna,hogy nem élvezem rendesen. Komolyan lassan ott tartok,hogy veszek egy vibrátort és gyakorlok.:D De lehet nem segítene túl sokat az sem.:)

2016. máj. 9. 18:36
 25/32 anonim ***** válasza:
Kerdezo, illetve elozo valaszolo akinek kidorzsoleses problemai vannak. A tampon hasznalatot mindenkepp hagyjatok abba. Szaritja a huvely falat, igy hiaba nedvesedik, mindig fajni fog. En el tudom kepzelni azt is, hogy nem szukseggel van itt baj, hanem egy allando jelleggel kiszaritott es egyre vekonyodo huvelyfallal/hammal (kepzeld el mondjuk hogy az arcodon van egy irritalt felulet, es bekened kremmel, majd elkezded dorzsolni. Ugyanugy fog fajni, hiaba van rajta a krem nedvessege. Ugyanez tortenik a huvelyben is a tamponhasznalat miatt). Mondjuk erre nem ertem, hogy a nogyogyasz miert nem hivja fel a figyelmet...
2016. máj. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

"Eddig csak átlagosnál nagyobb pénisszel találkoztam,én meg itt vagyok az átlagosnál szűkebb hüvelyemmel."


Elég nyilvánvaló, hogy akkor itt van a kutya elásva. Keress egy kisebb méretű partnert, vele el tudod majd engedni magad.

2016. máj. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
A hüvely fala olyannyira tágulékony, hogy a magzat is ki tud bújni rajta. Nem hogy, még egy péniszt befogadni... Első nekifutásra nőgyógyász szakorvost kéne felkeresni.
2016. máj. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Üdv! Ugyanilyen problémám van, tampont soha nem használtam, nem is próbáltam, alapból is a betét higiénikusabb!

Viszont a behatolás mindig fájt és fáj! 7 éve vagyok együtt a párommal, hanyagoltuk a behatolást épp ezért, inkább kézzel oldottuk meg, viszont babát szeretnénk, és olyan, mintha most kezdenénk szexuálisan összehangolódni... Ugye mostanában behatolással szeretkezünk, de nem változott semmi, fáj végig nekem! :( Egyik nőgyógyász szerint átlagosnál szűkebb a hüvelyem ez azért van, majd ha szülöm az elsőt, tágulhatok...Hát gyakorlunk, benedvesedek, síkosítót is vettem azon se múljon, mindig bízom, megvárom míg párom belém élvez, utána van h ujjal sem megyek el, a fájdalom miatt szerintem...Amúgy lelkileg minden ok köztünk, nagyon szeretnénk babát, nem is régóta próbálkozunk, remélem összejön mihamarabb, ezért is próbálok még jobban lazulni szex közben...a fájdalom nem lehet akadálya a babának, meg a hüvelyem szűkössége sem, remélem ez nem csökkenti az esélyt a babára...

Nem tudok mit ajánlani én is gondolkoztam még a vibrátoron, nincs hozzá kedvem, így az igazi, így szokunk össze jobban, meg ha egyszerűen szűk vagyok, akkor nincs mit tenni!

2016. aug. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, még annyi, h annyira elegem van ebből, tényleg nem igaz, h nincs mit tenni?! Olyan nonszensz! Szeretjük egymást, kívánom, nedves leszek, behatol és fáj, sőt néha teljesen be sem tud hatolni, mintha gátolná valami, nem tehetek róla ez a legrosszabb!!!
2016. aug. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Ha a normál tampon fáj, akkor miért nem kisebbet használsz? És ugyanez áll a partnereidre is. Ha nem élvezed az átlagosnál nagyobb srácokat, akkor miért velük erőlteted, miért nem teszel próbát kisebb méretűekkel?
2016. aug. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!