Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon szűk a hüvelyem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szűk a hüvelyem?

Figyelt kérdés
Behatolás mindig fáj,sok-sok ujjazásra van szükségem még nedvesen is,hogy tágulni tudjak. Nagyon fáj most is a tampon használata (normál méret) állandóan feszít belül. Régebb óta élek nemi életet és eddig is így volt. Ezen lehet változtatni? Lányok nektek is fáj egy idő után,ha sokaig van bennetek egy normál tampon vagy csak nekem kellemetlen és feszítő ennyire?
2016. máj. 9. 01:10
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
23%
Ilyen a jó punci, jó szűk! :P
2016. máj. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Most ne erre izguljatok. Éppen segítséget kértek. Emiatt a szex fájdalmas és nehezen megy,hiába vagyok kiéhezve. Szóval ez mar a rossz kategória.
2016. máj. 9. 01:14
 3/32 anonim ***** válasza:
29%
Mivel nem túl nagy a farkam,én nagyon örülnék egy szűk puncis lánynak,de még ilyenhez nem volt szerencsém
2016. máj. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
27%
Ja bocsi,akor szerintem meny nőgyógyászhoz
2016. máj. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

Nőgyógyász szakorvos... Mi nem vagyunk illetékesek, hozzáértők, mondhatni kompetensek. Nem szégyellnivaló felkeresni akármilyen ügyben. Az a szégyen, ha nem mered felkeresni. Lehet, már rég megoldódott volna a problémád és örömteli, harmonikus nemi életet élhetnél - ami a párkapcsolat minősége szempontjából sem utolsó szempont - és a tampon is vígan elférne a hüvelyedben.


33/F

2016. máj. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
0%
4/ ne szemétkedj ez roszulesikneki aki mégegyszer ilyet ír szerencsétlen lesz szexuális téren úgyhogy nem ajánlom mert ez igaz hogyha én írom...ADUASZ.
2016. máj. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
A nőgyógyászra termeszetesen gondoltam. Azért itt is megkeredeztem hátha másnak volt már ilyen problémája.
2016. máj. 9. 01:29
 8/32 anonim ***** válasza:

Nőgyógyász nem sokat fog tudni segíteni, megállapítja, hogy egészséges vagy, minden rendben, és kész. Ettől függetlenül természetesen kérdezz rá tőle, amikor legközelebb mész hozzá.

De ami ilyen esetben sokat tud segíteni, az a Kriston-féle intim torna. Érdemes beiratkozni egy kurzusra, megtanulni, és rendszeresen tréningezni.

2016. máj. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
16%
Mint mindenre, erre is megoldás egy kiadós duplaöklözés
2016. máj. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Ez nagyon jó ötlet.:) köszönöm!

Még azt nem tudom,hogy esetleg lehetséges,hogy a partneremet nem tudom befogadni? Nem tudom eldönteni,hogy ez lelki görcsölés miatt lehet vagy ő túl nagy számomra. Esetleg több stressz miatt.

2016. máj. 9. 01:37
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!