Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Srácok! Zavarna titeket, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Zavarna titeket, ha egy lány azért csináltatná meg a melleit, mert nincs megelégedve velük?

Figyelt kérdés

Legyen szó mellfelvarrásról, vagy plasztikai műtétről.


Nem szeretnék hatalmas melleket, csak szeretném, ha feszesebb lenne, mert még fiatal vagyok és jó lenne, ha ez a melleimen is látszódna.

Így lennék elégedett, de félek, hogy ez miatt mások elutasítanak, vagy undorítónak tartanának.


Nemrég kezdtem el tornázni, hogy a melleim is feszesebbek legyenek, de még nincs eredmény, csak fogytam a mellemből egy picit..


2016. máj. 8. 19:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem lenne baj, de természetesen nem fizetném a költségeket.
2016. máj. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Eléggé kétfelé húztok. Még meglátom mit tehetnék. Először is a sporttal próbálok korrigálni (lassan, de biztosan), utána pedig majd meglátom, hátha lesz egy kis eredménye.


Képpel nem tudok szolgálni. :D Barát nincs a képben és a költségeket mindenképpen én állnám. Köszönöm a válaszokat! :))

2016. máj. 9. 21:10
 13/14 anonim ***** válasza:

amúgy mit sportolsz?

vannak kifejezettem mellre való edzések, olyasmit próbálsz?


Privibe se küldesz képet? Lehet hogy semmi baj nincs vele, csak beképzeled :D

2016. máj. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Alapvetően szoktam futni, de ez nem mindig rendszeres és nemrég kezdtem el a mell-izomerősítést is.


Nem szeretnék képet küldeni. :D nem megy.

2016. máj. 10. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!