Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet valamit csinálni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valamit csinálni, hogy ne csak a csiklóm izgatásától tudjak elmenni, hanem hüvelyi érintkezéstől is?

Figyelt kérdés

Segítsetek mert kissé össze vagyok zavarodva.

Szerinted baj ha bennt a hüvelyen belül nem igazán vagyok érzékeny az izgatásra azaz a G-pontnál?Mert azzt is élvezem de nem izgat. És csak a csikló izgatásával tudok orgazmushoz jutni?

Remélem ez nem olyan nagy baj, és el-e tudnék menni ha bennt gyakorolunk a párommal,hogy az is jo legyen,úgy is el tudjak menni és ne kelljen kívül izgatni? A barátom erről igy nem tud csak ő is észre vette, hogy mikor kívül izgat a csiklónál akkor hamarabb elmegyek..

Köszönöm és várom mihamarabbi válaszát.Kérem az email címemre is elküldeni a választ a kérdéssel együtt ha lehet, köszönöm


2007. jan. 3. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A nőnek a csiklója a legérzékenyebb,sokan csak így tudják ellérni az orgazmust.Ez nem baj.A hüvelybe kevés az idegvégződés.Szerintem a lényeg hogy eléred az orgazmust a pároddal,nem baj ha csak a csikló ingerllésével.
2007. máj. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Tudósok kiderítették,hogy nincs különbség a csikló orgazmus és a hüvelyi orgazmus között,csak annyi,hogy más helyen váltódik ki.Nekem is ez volt a gondom,és keresgéltem neten.Még mindig csak kézi segitséggel tudok elélvezni,de nem nagyon zavar.MAugy hüvelytornával tudod erősiteni az izmodat,és akkor nagyon lesz az orgazmus.Keress rá neten:)Sok sikert
2010. máj. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
2011. nov. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Aspartia ***** válasza:
eleinte nekem is nagyon érzéketlen volt, mármint magánál az aktusnál, ujjazásnál pl nem...
2013. júl. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Az lehet hogy a tudósok kiderítették de valószínű hogy mind férfi volt vagy frigid nő. A két orgazmus teljesen különbözik egymástol. A csikló orgazmus gyors és felszínes, a hüvelyi mély hosszū és teljes kielégûlést ad. Sajnos nekem is ilyen problémám volt, 30 éves koromig nem volt hüvelyi orgazmusom, már azt hittem nemis lesz. De lett. Probáljátok különböző pózokban csinálni valamelyik csak bejön. Nekem pl nagyon el kell lazulni fantáziálok is közben ezt azt.
2013. szept. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!