Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Örülnétek ha egy lány/nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örülnétek ha egy lány/nő mindent megadna nektek, elvinne puccos éttermekbe, ajándékokkal halmozna el, cserébe pedig annyit kellene csak tennetek hogy lefeküdtök vele?

Figyelt kérdés
Csak mert ez fordítva: MŰKÖDIK!!!
2016. máj. 7. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
simán.. bár az éttermet, meg a puccos ajándékokat nem várnám el tőle.. elég lenne csak a dugás.
2016. máj. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Alapvetően én nem szeretnék ilyen kapcsolatot de ha egy jó nő ezt felajánlaná nekem én lehet nem utasítanám vissza, persze ezt nem egy elsődleges kapcsoaltnak tekinteném vagy ilyesmi hanem csak szórakozásnak.
2016. máj. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt kellene, hogy az összes pénzes férfi kezdjen el sztrájkolni, és a pénzéhes ribiket ne halmozza el semmivel, csak a dugásért.
2016. máj. 7. 20:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Úgy érezném, a valódi énem, személyiségem nem is érdekli, márpedig azzal létezem igazán, és ettől szomorú lennék, tehát nem. Emiatt tartom teljesen jogosnak, ha egy lány nem szeretné ugyanezt.
2016. máj. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Főzni tudok, szóval az étteremre nem lenne szükségem, az ajándékok pedig csak tárgyak, amiknél sokkal fontosabb dolgokra van szükségem egy kapcsolatban, konkrétan érzésekre, amit pénzért nem lehet megvenni. Szóval én nemet mondanék, és inkább élnék szerényebb körülmények között, mint kitartottként.


30F

2016. máj. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A férfiak nem úgy működnek mint a nők. Egy férfinak nincs szüksége puccos étteremre meg ajándékokra, vagy ha igen, azt megveszi, elintézi magának.
2016. máj. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
A legtöbb nőt nem halmoznak el drága ajándékokkal. Már csak azért sem, mert Átlag Pistike nem keres annyit.
2016. máj. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Noren1989 ***** válasza:

Na, tegyük fel, h ez lehetséges. Persze!!!

És jól se kell, h keféljek? Vagy lapátra kerülök, ha nem élvez el? XDDDD

26/F

2016. máj. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Inkább adja ide kp-ban.
2016. máj. 8. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!