Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért izzadok le nagyon sex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izzadok le nagyon sex közbe?

Figyelt kérdés
Általában a lassú érzéki szeretkezés híve vagyok nem a gyorsé és ennek ellenére is nagyon leizzadok és ez nagyon zavar
2008. szept. 23. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
akkor is ha lassú, két meleg, felizott test találkozik:) szerintem sokan leizzadnak, ez normális. na meg mi az h lassú? szerintem orgazmus közeledtével kell a tempó, akkor meg aztán pláne normális h kicsit megizzad az ember, ez is egyfajta "torna". mennyire veszélyes ez az izzadás?
2008. szept. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát persze a vége felé már megvan a tempó :) de utána nagyon kivagyok és nagyon dobog a szívem is...
2008. szept. 23. 17:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nincs ebben semmi, ha nagyon zavar végy egy kellemes zuhanyt és kész. az meg hogy hevesen dobog a szíved, hát kinek nem? mindenkinek orgazmus után,de én imádom ezt az érzést:)na és persze ilyenkor a páromhoz bújni és közösen "lenyugodni"
2008. szept. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Azért nézz el egy orvoshoz. A szex kimerítő lehet, de ha már komolyan igénybevesz, ott más gond is lehet.
2008. szept. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
azért mert jó nyomod....ne aggódj amíg csak izzadsz nincs gond!!
2008. szept. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ISTENEM EZ A LEGNAGYOBB PROBLÉMÁD????? EZT MOST KOMOLYAN KÉRDEZTED???? HÁT HA EGY IGAZI SEX UTÁN NEM DOBOGNA ANNYIRA A SZIVED OTT MÁR BAJ LENNE
2008. szept. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ha fiu vagy, es hasznalsz izzadasgatlot (marmint ugy ertem, hogy amikor leizzadsz akkor az nem budos) akkor szerintem az nagyon begerjeszti a csajokat!!!!!! :D

Orulj, hogy dobog szived, az lenne a gaz, ha nem dobogna!!!!! :P

2008. okt. 16. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!